Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit írjak a lányom igazolására...

Mit írjak a lányom igazolására ha nem akarom megmondani miért hiányzott? A lenti példa jó?

Figyelt kérdés

Igazolom , hogy lányom nem volt iskolában 2014.4.10. én .

Ez így elég ? Igazábol azért nem volt iskolábn mert angolból egy nagyon nehéz dolgozatot írtak és megengedtem neki kivételesen hogy nem kellett elmennie suliba mert ígyse áll túl jól ...



2014. ápr. 9. 15:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
"családi okok miatt" nekem régen mindig ezt írták, akár beteg voltam, akár kirándulni mentünk akár temetésre
2014. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez furán hangzik. Nem azt kell igazolni, hogy nem volt, azt tudják, hanem azt, hogy miért nem.


Ha már mindenképp, én azt írnám, hogy x.y. 2014. április 10.-én családi okok miatt nem vett részt az órákon. Kérem, tekintsék igazoltnak a hiányzást. Aláírás: szülő.


Arról, hogy milyen minta ez, hogy kiveszed a suliból egy nehéz dolgozat előtt, nem beszélnék. Inkább tanuljatok közösen, és biztasd, hogy nézzen szembe a nehezebb tárgyakkal is, de ne "mentsd ki" a megmérettetések elől, nagyon hülye üzenete van ennek.

2014. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég hülyén hangzik, nagyon soványka. Az első válaszoló közelebb van a dolgokhoz. Az tetszik nekem is.
2014. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Anyukám mindig gyomorrontást írt.
2014. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenőrzőbe egy „családi ok” megfelel. Ha nem akar az ember különlegeset firkantani hogy „hasmenése volt a fiamnak ezért nem ment iskolába” ez pont megfelel és nem kötnek bele. Remélhetőleg.
2014. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Szépen megtanulja így, hogy a komolyabb dolgok alól simán ki lehet bújni. Bravó!
2014. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi is azt írtuk, hogy családi okok miatt.

Mondjuk tényleg családi ok volt, pl. temetés, csak így konkrétan nem akartuk bele írni, mert nem tartozik rájuk. Talán egyszer volt, hogy elmentünk strandolni :D De végül is családi program volt, szóval arra is ráillett :D

2014. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
Micsoda szülői példa. ... :)
2014. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Itt a gyakorin mindenki minta diák volt 0 hiányzással,annyira bírom. Ne mondja senki hogy ő gyerek korában nem volt olyan hogy nem ment be 1 nap pedig igazából nem is volt beteg. Nekem is volt olyan hogy nem mentem be 1 nap mert sok doga volt aztán következő órán ötösre megírtam. Kérdésre válaszolva Családi okok miatt elég legalábbis tőlünk nem szokták kérdezgetni hogy miért nem voltál.
2014. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
Képzeld, nálunk nem volt ilyen. Soha. Második voltam.
2014. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!