Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit írjak a lányom igazolására...

Mit írjak a lányom igazolására ha nem akarom megmondani miért hiányzott? A lenti példa jó?

Figyelt kérdés

Igazolom , hogy lányom nem volt iskolában 2014.4.10. én .

Ez így elég ? Igazábol azért nem volt iskolábn mert angolból egy nagyon nehéz dolgozatot írtak és megengedtem neki kivételesen hogy nem kellett elmennie suliba mert ígyse áll túl jól ...



2014. ápr. 9. 15:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%
En ezert kaptam jutalmat ev vegen mert egy orat se hianyoztam. Egesz evben iskolaban voltam. :)
2014. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

Én is azt írnám, hogy "Igazolom, hogy kislányom ekkor és ekkor családi okok miatt nem volt iskolában."


És azzal is egyetértek, hogy a szülő lehet cinkostársa a gyerekének. Nincs ebben semmi rossz. Nem egy angol dolgozaton múlik az élet. A gyerekünk meg nem az ellenségünk, hogy néha ne segíthetnénk be, akár csak azzal is, hogy nem szivattatjuk meg minden áron.

2014. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem kibújik a gyerek, csak haladékot kap. Attól még meg kell majd írnia a dogát. Én is szoktam ilyet, amikor egy nap 6 óránk van, 2 TZ-vel és 3 röpivel.
2014. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Igazából fölösleges veszekedni semmivel se nyertél többet hogy minden órán ott voltál mint ahogy 1 dogát kihagysz se a világ vége mivel úgy is megíratják...
2014. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
Ígyis-úgyis meg kell majd írnia te csak az időponton változtattál. Családi okok. Több közük nincs hozzá.
2014. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Nembaj a munkahely is biztos toleralni fogja anyuci igazolasat, hogy most nagyon nehez neki a munka :D
2014. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%
Es az se tunt fel senkinek hogy a kerdesben 10 e van mult idoben irva pedig az holnap lesz :D
2014. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló...

A fent említett dátum az példa...

2014. ápr. 10. 09:41
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

10-es

Vagy csak Te nem tudsz róla:)

Kérdésre meg: Igazolom, hogy lányom, xy 2014.04.10.-én családi okok miatt hiányzott. Tisztelettel: ...

Anyukám is ezt írja, ha rosszul vagyok de nem olyan komoly, hogy orvoshoz menjek vele, vagy ha temetésre megyünk, vagy ha 'lógok' doga miatt(ha nem tanulok rá előző nap akkor az meg már a teljes kimerültség miatt van, tehát anyukám megengedi, hogy másnap itthon maradjak...de tényleg ritka rossz példát mutat ezzel:(:D )

2014. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!