Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van valami hátránya ha egy...

Van valami hátránya ha egy tini lánynak egy fiatalabb fiú tetszik?

Figyelt kérdés
Pl. a lány 14 éves, a fiú 13. Lenne ezzel baj HA járnának? Olyasmire gondolok hogy a fiú nem olyan érett.
2014. ápr. 18. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem vedd el a szüzességét. ;)
2014. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Ha szeretik egymást akkor nincs akadály :) Meg kell próbálni és kiderül :) Mondjuk nekem egy gyerekes kisfiú nem is tudna tetszeni nem hogy járni vele..:D
2014. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha szeretik egymást akkor nincs akadály


na ezen a mondaton összepisiltem magam :-DDD

2014. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Első..XD Amúgy barátnőm van ilyen helyzetben és nem tudom hogy mit gondoljak..nekem csak az jut eszembe hogy a fiú nem olyan érett (azért a lány se felnőtt de akkor is..)..de nemtudom őszintén mert nem látok bele mások fejébe :D
2014. ápr. 18. 20:15
 5/16 anonim ***** válasza:
Általánosságban lehet kijelenteni, hogy a fiúk később érnek, mint a lányok, de egyénenként változnak az élethelyzetek, a családi háttér, az átélt élmények, ezért az is lehet, hogy sokkal érettebb gondolkodású a koránál. Puding próbája az evés!
2014. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez a fiú (szerintem) egy idióta..de lehet hogy nem olyan gyerekes..:D
2014. ápr. 18. 20:35
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
azt még megértem, ha korosztályok közt ellentét van, de hogy egy 13 évest összevetni egy 14 évessel, hogy az egyik érett, a másik meg nem ... na hiszen
2014. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi. Velem is volt ilyen. Életem legnagyobb szerelme volt.
2014. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Egyik sem érett nekem elhiheted 13-15 éves ha fiú ha lány még egy serdülő gyerek,egyátalán nem érettek és az,hogy kézenfogva járnak adnak egymás szájára puszit az teljesen belefér,
2014. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem aranyosak :) de csak barátság legyen köztök. 14 éves lányomnak ellenezném a kapcsolatot mindenképpen. De fagyi délután esetleg pizza belefér délutánonként pénteken vagy szombaton
2014. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!