Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk nálatok mit jelent ha...

Fiúk nálatok mit jelent ha átkaroljátok egy lány osztálytársatokat? (bővebben lent, mert ez így fent nagyon genya)

Figyelt kérdés

(Szóóóóóóóal a mi sulink elég hmm...erős erkölcsileg mert egyházi suli...ezt úgy kell elképzelni hogy soha nem láttam senkit megölelni a másikat ilyen átkarolgatások meg lazzább ügyek szoktak lenni de ez az egész zárójeles rész csak hogy értsétek miért kérdezek ilyet)


Szal ez a srác elég...ööö hmmm szóval laza nem igazán érdekli semmi elég jó haverok vagyunk meg minden de még soha nem ért hozzám (Istenem de genyának tünhetek ez alapján a kérdés alapján na 8 erre van a gyakori) szóval néztem a egy órai jegyzetemet ő meg mellém huppant és átkarolt és nézte velem nos hát elég hosszan...


szal ez mit jelent csak ilyen "barátság reflex" vagy nem csinálta volna ha nem tart jó csajnak (úgy értem nem feltétlen van belém zúgva meg semmi csak egyszerűen nem csinálna ilyet ha mint lány nem nézne rám ....vagy mi?)


HA valaki felhozná hogy hülye vagyok az vigye is le mert tudom és igen csak alapjaiban teszi röhelyessé a napjaimat..


17/és egyértelműen a butább nem tagja


nem tom csak úgy érdekel...heeej :D



#szerelmes hablagy #ha válaszolsz köszönet #mire jó ez a mező
2014. ápr. 22. 22:38
 1/7 A kérdező kommentje:
nem is a genya a jó kifejezés inkább csíra vagy nyomi
2014. ápr. 22. 23:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén... te két oldalon keresztül fejtegeted, hogy ő mit gondolt, érzett, szagolt, látott... ő meg annyira emlékszik, hogy "jah, dumáltunk". Ne ragozd túl. A férfiak nem ilyenek. Ami kívül, az belül. Ő dumált veled egyet, ennyi történt. Nem több, nem kevesebb. Facsipesz bonyolultságú mind. Ismered a légy a plafonon sztorit? Amikor a férfi és a nő fekszik az ágyban, nézik a plafont és mire gondolnak? A nő gondolatai kifejtve két-három oldalon, hogy biztos nem volt jó neki, nem vagyok elég szép, kívánatos, itt több, ott kevesebb, blablablabla, a faszi meg annyit gondol, hogy "hogyhogy nem esik le az a légy a plafonról?". Nah, ennyi történt veletek! :) Aludj! :)
2014. ápr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából nem mondasz hülyeséget
2014. ápr. 23. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Valószínű tetszel neki, és izgul a testedre, és szeretne veled egy kapcsolatot ahol x nap után lefeküdhettek. Ennyi kb. A legtöbb fiú ilyen dolgokat akkor csinál ha akar valamit a lánytól. És a 90%uk nem a jelleme miatt.
2014. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már ilyet,de egyáltalán nem jön be a csaj,csak jó HAVEROK vagyunk! 17/F
2014. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Lehet ez az irántad érzett vonzalom egyik kifejezőmódja is, de nem biztos, hogy az. Lehet, hogy csak haverságból csinálta. Ez bonyolult. Mindenesetre (hajnali egykor már nem tudom, külön írják-e, vagy sem) figyeld meg a srácot az elkövetkező pár hétben, és, ha küldi a jeleket, akkor tetszel neki, ha pedig nem történik semmi extra, akkor nem.

A butább nem tagja?!?! Ezzel mondjuk nappal vitatkoztam volna, de most inkább megyek aludni...

2014. ápr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja már én is megbántam hogy ezt írtam de ilyen szöveg után persze hogy csak buttább lehet...na 8


köszi a válaszokat én is úgy érzem HAVEROK vagyunk :D jóóó is így :D

2014. ápr. 25. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!