Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, szülők! Szerintetek...

Kamaszok, szülők! Szerintetek ez elfogadható, megbocsájtható?

Figyelt kérdés

Az történt,hogy egyik reggel bementem az iskolába és megláttam az egyik nagyon jó lány barátomat sírni többen vígasztalták.Megkérdeztem miaz és az egyik fiú osztálytársam megütötte(a lányt).Felkaptam a vizet,odamentem hozzá,hogy kérdőre vonjam és még neki állt fejjebb,és elkezdett lökdösni,nekem elpattant az agyam és nagyon megvertem.Kondkétan kiütöttem,amikor felállt hasbakönyököltem és eldobtam lent befogtam egy feszítésbe és nagyon kiabált én egy idő után elengedtem.(Amúgy 8éve járok küzdősportra.)Ezzel nem is volt gond de ma bejött full lila fejjel és begipszelt karral,erre nekem nagyon nagy bűntudatom támadt.Szerintetek nem érdemelte meg?Egy LÁNYT vert meg én ezen akadtam ki.Szerintetek?

14/f(nyolcadikos)



2014. ápr. 11. 21:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
A legnagyobb szégyen ha küzdősportot tanulsz és ennyi önuralmad nincs, hogy egy gyengébbet ne verj lilára. Lehet hogy megérdemelte volna, de senkinek nincs joga megütni a másikat. Te sem vagy jobb mint ő.
2014. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Tudom,tudom.:/ Ezért is sajnálom,de én az ilyenen kiakadok..:/ Főleg hogy egész jóba vagyunk és hogy még neki állt fejjebb..:-/
2014. ápr. 11. 21:40
 3/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Ahogy az előttem szóló írta: így te sem vagy jobb, mint ő. Te is ugyanúgy egy nálad gyengébbet bántottál.
2014. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem pedig megerdemelte sot minden olyan fiu fèrfi aki megver egy lányt megèrtemelne egy ilyen verèst. Legalább ebbol tanul.
2014. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Mármint a lánnyal vagyok jóba.
2014. ápr. 11. 21:46
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Egy fiút se verjen meg, ugyanúgy lányt se. A küzdősport önvédelemre kéne hogy használva legyen, de szerintem az tökre rendben volt, hogy megvédted a barátodat, mármint a lányt. De nem kellett volna utána is tovább ütnöd, miután elérted, hogy elengedje a kislányt kerítened kellett volna egy tanárt és elmagyarázni mi történt, vagy minimum elmenni onnan jó messzire a csajjal együtt.
2014. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

Elsővel egyetértek.

Némi kiosztást megérdemelt, még egy füles sem olyan nagy dolog, de az, hogy gyakorlatilag péppé verted elfogadhatatlan. Örülj neki, hogy nem lett belőle rendőrségi ügy.

2014. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg megérdemelte. Tudja meg mi az a fájdalom, ha több ilyen ember lenne, mint te, lehet, hogy kevesebb lenne a nők bántalmazása, mert az a fiú nem kapta meg a rendes neveltetést, szóval akkor nevelje őt az élet. Az élet pedig nagyobb pofonokat oszt.
2014. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Megérdemelte és jól tetted,viszont a bűntudatod is normális. A barátom azt hiszem addig verte volna a srácot amíg lélegzik,ha a fülébe jut,hogy engem mint lányt megvertek...Valóban,hogy rendőrségi ügy nem lett belőle,ennek örülj. Elfogadható és megbocsájtható,tulajdonképpen igazad volt és szerintem teljesen megérdemelte.
2014. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ő is ököllel ütötte meg,nekem azért lett büntudatom,mert sz arcának a jobb fele lila és be volt dagadva.A kezét írtam...ennyi.
2014. ápr. 11. 22:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!