Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Úgy érzem, 'lecserélt' a...

Úgy érzem, 'lecserélt' a legjobb barátnőm. Történt már veletek ilyen? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már kiskorunk óta ismerjük egymást, és bár a távolság miatt ritkábban tudunk csak találkozni, mindig a legjobb barátnőknek mondtuk egymást. Mostanában viszont lett egy új baráti társasága, köztük egy lány, akivel nagyon jóba lett. Mivel közel laknak egymáshoz, vele gyakrabban találkozik/szervez programokat, mint velem. Mint kiderült, jövőre egy osztályba is fognak járni. Persze örülök, hogy vannak barátai, de amikor például facebook-on azt látom, hogy közös képeket raknak fel, 'jaj de szeretlek <3' és ehhez hasonló üzeneteket küldenek egymásnak, kicsit rosszul érzem magam. Én szeretném, ha megmaradna a barátságunk, hívtam őt táborba is ( szinte ahová minden évben megyünk), erre azt mondta, szívesen jön, de talán az egyik barátnőjét is hívná... Mit tehetnék? Nem akarok rá mászni, de rajta kívül nincs olyan sok ember, akit igaz barátomnak mondhatok.
2014. ápr. 25. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Persze, ilyen mindenhol van. De szerintem ne aggódj. Lehet hogy az új csajjal is összemelegedsz. Addig is te is ismerkedj màsokkal :)
2014. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Engem is lecseréltek. Ennyi történt. Ők jó barátnők lettek, nekem lett más barátom. Ilyen az élet. Még száz ilyen lesz.
2014. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Engem is lecseréltek már pár alkalommal :)


Túlélhető. Én is kerestem másik barátnőt, és kiderült, hogy vele még jobban össze is illettünk. A sors fintora, hogy ők később egy gimibe mentek és ott ők lettek legjobb barátnők és akire lecserélt az első csaj, szintén le lett cserélve. :D Igazából ezen látszik, hogy nem igazi a barátság akármennyire is annak érzed.


Nekem egyetlen barátnőm maradt így felnőtt koromra, és nem bánom.

2014. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Engem is lecseréltek, de már nem hat meg.
2014. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Engem is lecseréltek már. Tudom, ez most rosszul esik, de a jövőben te is koncentrálj másokra, ha ez a barátság már elhalványult.
2014. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Faszér' pontoztok le?!


Tudjátok mit? Én csak azért is zöldet adok mindenkinek és ennyivel több leszek a lepontozóknál! :)

2014. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Jaj ne fogd fel ilyen tragikusan,szerintem ez várható volt. Nem tudom mekkora a távolság,de gondolom napi vagy akár heti szinten sem tudtok találkozni. Facebookon pedig szinte lehetetlen egy legjobb barátságot fent tartani,persze fent lehet,de az nem olyan. Nincsenek közös bulik,pizsipartik, nem tudsz átugrani hozzá ha épp valaki összetörte a szívét, nem vagy ott neki mindig..


Az emberek hajlamosak sokáig ragaszkodni és kötődni a kiskori barátságokhoz,nálam is így volt. De a sok költözés és az emberek változása miatt be kell látni,hogy nem minden fog a régi maradni. Persze lehettek még barátnők,találkozhattok,de nem ragaszkodhatsz ennyire hozzá,hogy így féltékeny legyél egy másik lányra. Lehet tök jó barátnők lennétek ti is,aztán hármasban is találkozhatnátok. Ideje lenne neked is kicsit tovább lépni és nyitni a környezetedben lévő emberek felé.

Ugyan olyan embert,mint a barátnőd nem fogsz találni,jobbat se biztos,de próbálj elrugaszkodni tőle és másokat keresni. Nem kell legjobb barátnőt,akinek bármit elmondhatsz csak pár embert akivel jól tudod magad érzeni és akár táborba is mehettek együtt.


Hidd el lesz még ilyen az életbe. Még csak 17 vagyok,de már két kezemen nem tudnám összeszámolni hány ember vágott át és hányban kellett csalódnom. Meg bennem is biztos csalódtak már emberek. Néha le kell nyelni pár dolgot és továbblépni vagy nem megbocsájtani,de rágni magadat valamin tök felesleges mert nem fog megoldódni.


Ha úgy érzed érdemes még ezt a barátságot fenntartani akkor szervezz te is programokat,ha nem akkor keress más barátokat. Ennyit tudnék tanácsolni.

2014. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Lecseréltek? Fene tudja mit takar ez nálatok de nagyon röhelyes kifejezsés sőt tudjátok mit szánalmas...

Az nem tűnik fel ha "lecserél" akkor esetleg baromira nem volt az igazi barátság?


Te jó ..... na öszefoglalava menj normális emberek társaságába akkor talán nem fognak "lecserélni" és esetleg te is észhez térsz és rájösz mik a valódi értéket képviselő kapcsolatok ahol nem a facebook-ról tudod meg hogy:jaaa már nem vagyunk olyan öri barik?


17/L

2014. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen ez pont velem is megtörtént most:D új suli stb de lettek nagyon jó barátnőim, és nem is érdekel már, belekeveredett egy rossz társaságba és megmondtam neki, hogy rám ne számítson:-) azóta alig köszön:DD
2014. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!