Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit csináljak? A legjobb...

Most mit csináljak? A legjobb barátnőm lecserélt!

Figyelt kérdés
A helyzet ott keződött, hogy a csaj rámászott a baratnőmre és ő meg az a fajta, aki nem meri megmondani neki, hogy elég volt. Már mondogatja nekem, hogy majd leszereli meg nem is szereti, de tuti nem meri megmondani neki. Megyünk jövő héten táborba és ott biztos vele lesz. Nekem ez volt az utolsó évem ebben a suliban és jövőre nem leszek, de ők itt maradnak még 2 évig.
2013. jún. 19. 19:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 10 éve vagyunk legjobb barátnők.
2013. jún. 19. 19:37
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
... tudtommal a barátság nem azt jelenti, hogy senki mással nem lehet jóban. Barátkozz te is a másik lánnyal is.
2013. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én próbálkoztam, de teljesen elzárkózott és még ki is beszél a hátam mögött. Ugyhogy én ezek után nem fogok neki könyörögni.
2013. jún. 19. 20:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbálj nyitni más lányok felé, barátokat szerezni még. Ha az tart össze két embert, hogy kibeszél egy harmadikat, nem lesz tartós, hidd el. Vissza fog még ő térni hozzád, ne vessz össze vele, de ha menni akar, engedd.
2013. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szereti, mert mindig megpróbálja lerázni, de ezt ő nem veszi észre.
2013. jún. 19. 20:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt a saját kárán kell megtanulnia, ha beleszólsz, te jössz ki rosszul belőle. Türelem, éld a saját életed, és vissza fog térni hozzád.
2013. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet, de a kérdés az, hogy mikor....
2013. jún. 19. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Melyik beszélt ki téged a hátad mögött? A barinőd, akivel 10 éve együtt vagy, vagy pedig a másik?
2013. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A másik
2013. jún. 19. 22:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szomorú, amit mondani fogok, de a nők általában nem állhatatosak, kivéve, ha hülyeségről van szó, vagy felszínes, ostoba barátnőről / párkapcsolatról.


A lényeg, hogy lehet egy barátság 50 éve tartó is, sose kapaszkodj bele semmibe, csak add önmagad, lehetőleg mindig. Arra koncentrálj elsősorban, h segíts rendszeresen mindazoknak, aki megérdemlik (még ha neked adott esetben nehezebb is), és ne várj el semmit senkitől, és az élettől se, mégis legyenek vágyaid és legyél nyitott vágyaidra. Nyitottnak lenni meg nem egyenlő az elvárással.


Optimistán törekedj arra, h mélyítsd önismereted, és fejleszd , kibontakoztasd képességeidet. A földi élet lényege ez. Részletkérdés, éppen ki a barát. Fájhat elveszíteni valakit, akibe belekapaszkodtunk - ezért kell megpróbálni lelkileg nem beleragadni senkibe, hanem csupán odaadónak lenni felé, ha megérdemli. Ha mégis kapsz valami valakitől, vagy az élettől, attól ezáltal nem fogsz függeni, sőt, még jobban is fog esni. Ez nem idea, hanem kőkemény életfeladat, hozzáállás. Persze ha még csak tini vagy, akkor még nagyon az út lején állhatsz, de jó evvel már most tisztában lenned. Ha idősebb vagy, akkor meg gondold át már most, amit írtam, h érdemes-e minderre helyezned a hangsúlyt és gyorsan döntsd el, hogyan szeretnél élni. Idősebb korban újra lényeglátó az ember, akár óvodás korában VOLT. És nem fogsz azon agyalni annyit, mint tiniként, hogy épp melyik ember miért nem volt következetes feléd, miért cselekedett érdekből, ellened, holott korábban meg nem tett ilyet. A legtöbb ember gyenge jellem. Te ne legyél az, mert nem az a z ember feladata, h gyenge jellem legyen, hanem h fejlődjön lelkileg, tudatilag és eszerint éljen. A tartós boldogsághoz is elengedhetetlen e hozzáállás. Nem önmagában járul a tartós boldogsághoz, hanem áttételesen. Tehát önmagában nem valamiféle erkölcs jelenti a babért...

2013. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!