Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm lecserélt....

A legjobb barátnőm lecserélt. Érdemes még keresnem ezek után?

Figyelt kérdés

Felhívtam a legjobb barátnőmet, akartam mondani neki, hogy tartsunk egy csajos, bulizós estét, de ő kinyomta a telefont és írt egy sms-t, hogy hagyjam békén, nem kíváncsi rám. Megkérdeztem egy közös haverunkat, hogy miért haragszik rám, ő pedig megkérdezte tőle. A barátnőm azt mondta neki, hogy őt nem érdeklik a régi haverok, új társasága van, ne hívogassuk és a közös havernak lecsapta a telefont.

Tudom, hogy kiket jelent az új társaság, de attól szerintem még nem kéne leépíteni a régi barátokat. Szerintetek hagyjam békén vagy próbálkozzak még, hátha meggondolja magát? Mégis már évek óta legjobb barátok vagyunk, a baráti társaságból mindenkire mindenben számíthatott. Annyi jó emlék köt minket össze.


2012. máj. 17. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

"Tudom, hogy kiket jelent az új társaság"


kiket jelent? sejtésem szerint itt van az eb elhantolva

2012. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Új haverok, akiket én nem ismerek, csak mostanában mindig róluk beszélt.
2012. máj. 17. 10:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon furcsa, hogy valaki hipp-hopp véget vet több évnyi barátságnak. Szerintem nem bontottad ki az igazság minden részletét.
2012. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én hagynám a francba. Neki valószínűleg nem te voltál a legjobb barátnő!
2012. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én ennyit tudok. De mint írtam nem csak velem csinálja, hanem az egész baráti társaságot le akarja építeni, pedig soha nem bántottuk.
2012. máj. 17. 10:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kapta el valamilyen szekta?
2012. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szekta állna a háttérbe. Csak neki már nem elég az, ahogy mi szórakozunk. Ő folyton futkosna a nagyvárosba, szerinte csak ott lehet szórakozni, mi pedig inkább a kisváros, nyári koncertek hívei vagyunk, nem a nagyvárosi diszkónak, amit az új társasággal tud csinálni.
2012. máj. 17. 10:22
 8/14 anonim ***** válasza:

Az igaz barátságok nem érnek így véget.Ezért ti sosem voltatok igaz barátok.Legalábbis a barátnőd részéről biztos nem.

Én nem erőltetném a dolgot.Ha valaki pár év haverságot vagy ahogy te gondolod barátságot ilyen könnyen félre dob,azzal nincs miért tartani a kapcsolatot.

2012. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen "barátnőm". Ő csak azért társult sokszor valakihez, hogy hátha általuk megismeri azt a társaságot, akire vágyik. Nem egyszer elmondta nekem. persze mások előtt tagadta, de aztán mindenki megrökönyödésére mégis ez lett... Ő sose volt se az én barátnőm, se a többiek haverja, barátnője, csak érdekből volt mindenkivel, kényszerből tűrt el évikig minket, aztán most, hogy van más megint eltűnt. Persze volt már ilyen, évek után mindig jön vissza, de most már nem fog, mert nagyon kiutáltuk a viselkedéséért. A te példád is erre hasonlít. Szerintem hagyd...
2012. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé óvodás viselkedés, hogy mától nem te vagy a barátom. Ekkora kis hülyét. Hagyd a fenébe. Meg fogja bánni, hidd el.
2012. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!