Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan reagálnátok ebben a...

Hogyan reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A 14 éves (!!!) kislányotok jár egy fiúval 7 hónapja. Elmondja, hogy a 6. hónap után lefeküdt a fiúval. Védekeztek, de valószínűleg kiszakadt a gumi, mert a 14 éves KISlányotok terhes.
2014. ápr. 26. 19:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%

Hűűű, ez egy fogós kérdés

de mindenképp orvoshoz vinném, és ha lehet eseményutánit íratnék fel neki

utána jönne a hegyibeszéd

2014. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
Nem kiabálnék-valahol az én hibám,hogy a gyerek nem beszélte meg velem,hogy vigyem el mondjuk nőgyógyászhoz-másrészről támogatnám,mégha nem is örülnék...Nem engedném az abortuszt.
2014. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
De mégis mit kéne tennem? Legyek vele megértő, vagy szidjam a felelőtlenségük miatt? Ha most elkezdenék kiabálni vele félek, hogy többet semmit nem mondana el nekem. Örülök, hogy őszintén megbeszélte ezt velem, de most fogalmam sincs mihez kezdjek. Esemény utánihoz már túl késő. És azt sem tudom, hogy az abortusz megfelelő döntés lenne e. A baba eltartásával nem lenne gond, de mégis úgy gondolom, hogy nem nekem kell felnevelnem a lányom gyerekét.
2014. ápr. 26. 19:47
 4/30 anonim ***** válasza:
70%

első vagyok

tudom nehéz, de én mindenképp az abortusz felé terelgetném

nem kiabálnék vele/velük, ahhoz már késő

mégis, mennyi idős terhes lehet?

2014. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
1,5 hónap körül.
2014. ápr. 26. 19:55
 6/30 anonim ***** válasza:
68%

Most már tényleg nem tehetsz sok mindent.

Veszekedni sem érdemes vele, főleg, hogy túl vagytok már azon a részen, amikor elárulja.

Én mindenképpen az abortuszt javasolnám neki, 14 évesen még mindenféleképpen fiatal a terhesség kihordásához is.

2014. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

értem :(

sajnos nagyon nagy a valószínűsége hogy te nevelnéd fel

az én lányom 4 éves, de már előre félek :((

Kész vagy rá hogy felneveld az unokád? Sajnos ha ők mindenképp akarják a babát, kénytelen leszel segíteni nekik mindenben, mert ha elvetetitek, lehet hogy örökké téged fog hibáztatni, ami még rosszabb

2014. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Mindenkinek mentek a zöld kezek. Jöhetnek még.
2014. ápr. 26. 20:07
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
Elvetetném amíg csak lehet. Egy 14 éves gyerek nem készült fel sem testileg sem lelkileg erre. A fiút tuti agyonverném, és a lányomat is ledogálnám,hogy ilyen felelőtlen.
2014. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%
Vetessétek el :( Nem csak a saját életét tenné tönkre vele!
2014. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!