Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a gyerek lázad?

Mit tegyek a gyerek lázad?

Figyelt kérdés

Mondok valamit és oda jön és a képembe röhög.

Üti a 4éves tesóját és amikor le akartam állitani engem is meg ütött sőt még az apját is.

SEGÍTSÉG!!!!!!:_(



2014. máj. 2. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ez komoly kérdés?

Amúgy a válasz: Meg kell nevelni!

Amit valószínűleg nem most kellene elkezdeni, hanem már rég meg kellett volna tenni, amikor még kicsi volt.

Azért olyan nincs, hogy egy gyerek mindenféle előjel nélkül egyik napról a másikra elkezdni fizikailag bántalmazni a szüleit.

Le kell ülni és meg kell beszélni a dolgokat. Hogy mégis miért teszi ezeket a dolgokat. Ha az hatásos, akkor bizonyos dolgokat megvonni tőle, amíg nem tanul meg viselkedni (tv, számítógép, internet, barátokhoz menetel, stb.).

Ha semmi nem hat, akkor nem árt egy szakember segítsége.

2014. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mekkora a gyerek?
2014. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ijaaa meg megveri hat en olyan pofont adtam volna neki hogy a fal adja a másikat. Még segítség mi van félsz tőle vagy mi ha megver akárkit a tesójat vagy a szuleit akkor pofozd fel ne félj megtanulja majd hogy mikor kell nagyarcnak lennie.Tudom nem valami nagy dicsőség megverni valakit de megvan mindennek a határa es ilyenkor kell leadni egy pofont mert ha most nem tanítod meg neki hogy amíg ő ebben a házban el addig az anyja meg az apja neveli.nem fordítva később sokkal nehezebb lesz ha most nem állítod le!
2014. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit hazugság gyanus ez nekem, de ha tényleg így van, neveld meg! Énis kamasz vagyok, énis lázadok amikor csak tudok, de a határaimat ismerem. És ez már rég átlépte!

14/L

2014. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, hogy a gyerek veri még az anyját, apját is. A leggyönyörűbb, hogy ezt neki hagyják. Személyesen is láttam erre példát, nem is egyszer. Nem vagyok a verés híve, de lehet nem ártana 1-2 pofon. Valamikor csak az segít.
2014. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi beszéltünk adtam pofont és javul egykicsit
2014. máj. 7. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!