Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti haragudnátok a gyereketekre?

Ti haragudnátok a gyereketekre?

Figyelt kérdés
Ha megtudnátok hogy 15 évesen a barátaival egy vonatsínnél volt és rá is ült a sínre ott beszélgettek stb?

#sín #vonat.gyerek
2014. ápr. 19. 23:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
??? ezért miért kellene haragudni rá?
2014. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
92%
Igazából ezt én is gyerek szemmel mondom, de igen mérges is lennék, de azért tán csak van annyi eszük, hogy látják mikor jön a vonat és letakarodnak a sínekröl. Leszidnám őt persze, csak nem érnék el vele semmit, mert megtiltani nem tudom, ígyis-úgyis oda megy ha nagyon akar. Szerintem ülj le vele és beszéld meg vele, hogy ez nagyon veszélyes stb. Talán többet ér mintha leszidnád 14/L
2014. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Feltételezem, 15 évesen csak van annyi esze, hogy felálljon, ha jön a vonat. Azt meg elég messziről meg lehet hallani.
2014. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem haragudnék, hanem kétségbeesnék, hogy ilyen idióta gyerekem van.
2014. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Mivel nem szokás a vonatsínre ülni...

Bármi megtörténhet...

Beszélgess el vele,hogy milyen veszélyes stb.

2014. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%

Nem lehet tudni ki milyen személyiséggel rendelkezik...

Elvileg a vonat egy bazi nagy vasszörny... mégis mindig van akit elüt...

Az is előfordulhat hogy megijed ha meghallja a vonatot,és megdermed.. elesik... bármi előfordulhat..

Ha a társai is megijednek és otthagyják akkor meg veheted neki a koszorút...


Beszélgess el vele nagyon

2014. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Erős a gyanúm, hogy a kérdés feltevője nem a szülő, hanem maga a gyermek. (Stílus és rövidség miatt).
2014. ápr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Azért ennyiből még nehéz megítélni a szitut... mert nagyon más, ha egy szinte soha nem használt, ám teljesen biztonságosan belátható szakaszon, totál józanon stb, tehát magukat a lehető legkevésbé veszélyeztetve tényleg csak lecsüccsentek dumálni. És megint más, ha bekakaózva, vagizási szándékkal játszanak az életükkel.

Amúgy én annyi hülyeséget csináltam már életemben, hogy csoda ,hogy még élek. úÚgyhogy asszem nem, ennyiért nem haragudnék, ha ültek és beszélgettek és különösebben nem volt tétje a dolognak.

De ez én vagyok. És ahogy a dolgok most állnak, a gyerekeim jóval megfontoltabbak, mint én voltam anno, úgyhogy első körben örülnék, hogy megosztotta velem ezt az élményét és igyekezném nem leszoktatni őt erről, ennek fényében mérsékelném magamat és nem indulatból, pláne nem "haraggal" reagálnék.

2014. ápr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
Miért kéne haragudni? Van szeme és füle is. Ha 15évig nem magyaráztad el neki, hogy baleset veszélyes már nem sokat tehetsz.
2014. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálnék neki, hogy ilyen hülye.

Mellékesen megkérdezném, hogy tudja-e hogy működik a vonatok vécéje.

2014. ápr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!