Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mi a véleményetek...

Kamaszok, mi a véleményetek az iskolai ballagásokról?

Figyelt kérdés
Az ünnepségről ami ballagáskor van az iskolákban, milyen véleménnyel vagytok róla?
2014. máj. 2. 22:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem ezeket az ünnepségeket. Vagy túl gyorsan lezavarják, vagy pedig 2 órás semmitmondó beszédeket kell hallgatni, miközben a diákok csöndben üldögélnek a tűzőnapon (legalábbis én ezt tapasztaltam a saját+jó néhány ismerősöm általános iskolás ballagásán)

Gimis ballagásom még nem volt, másokéból meg nem sokat lehet megtudni...

2014. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az a baj, hogy kötelező. Konkrétan most, nemrég történt az eset, hogy véletlenül elnéztünk valamit, a lényeg, hogy ferde estét csaptunk volna, de közbejött egy SMS havertól, hogy jövünk-e, vagy igazolatlant gyűjtünk. Na, hát kapkodva semmi egyenruhával elfutottunk közepesen ittas állapotban a dologra. Ofő örült nekünk, elbújtunk a WC-ben. És még igazolatlant is kaptunk, pedig utána beláttuk, hogy elrontottuk, maradtunk rendetrakni, takarítani stb... Szóval nem vagyok most jó véleménnyel a dologról. Amúgy szerintem nem lenne vele baj, ha nem vennék vér szigorúan a megjelenést.:)
2014. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Az általános iskolai egy kicsit túl van lihegve. Nem túl vagy érdem elvégezni a nyolc osztályt... Főleg a szülők részéről az ajándék új ájfón, új robogó, laptop stb. Addig egyetértek vele, hogy az osztályok végigvonulnak az iskolán, utána az igazgató elbúcsúzik tőlük, bizonyítványosztás és viszont látásra. Persze évzáró előtt egy nappal, ahogy nekünk is volt. Szívesen emlékszem vissza arra :).


A középiskola az más. Ott támogatom, hogy legyen valami maradandó (és persze hasznos) ajándék. Viszont életem legszarabb ballagása, amin voltam, az a sajátom volt :(. Hála a csodálatos iskolámnak...

De én a szerenádot nem a ballagás előtti este, hanem egyel korábban tartanám. Jónéhány képen látni még nem egészen józan diákokat...

2014. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"várod baromira aztán olyan sz@r hogy azt elmondani nem lehet"


barátnőm a héten ballagot ezt mondta....nem tom engem nem izgat.....ugyan úgy nem fantáziálok a ballagásomról mint az esküvőmről ezt meghagyom a ...hmmm fura (jobb jelző nem jutott eszembe)lányoknak...


17/L

2014. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%

ja az álltalános iskolás ballagás meg egy vicc semmit nem csináltak még jóformán azok a gyerekek

mit ünnepelnek?

2014. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon-nagyon szeretem a ballagásokat, mindig megkönnyezem, legyen szó a sajátomról, vagy másokéról. Idén különösen összetörtem, mert az a fiú ballagott, aki tetszik. Még most sem tudom felfogni, olyan hirtelen eltelt ez a 3 év, jövőre én következek, szalagavató, ballagás, érettségi... :/ A 8.-os ballagásomon is nagyon sírtam, maga az ünnepség unalmas, de a tény, hogy vége egy korszaknak, új környezet, új emberek várnak...
2014. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem idén volt az első, középiskolai ballagásom, amire el kellett mennem ((iskolai programként)), és mivel csak sorfalat kellett állnom, aztán el is mehettem, így kifejezetten tetszik ez a dolog.

Ha lány vagy, légy csini, és meg fogod szeretni a ballagást!:)

14/L

2014. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Rettenetesen másnapos voltam. A gimi 4 éve alatt sokszor voltam cudarul másnapos, de ez azt hiszem egy utolsó gimis másnapossághoz méltó másnaposság volt. :D Azt hiszem, ilyen értelemben is tökéletesen lezártam ezt az időszakot (*kicsit szomorú önpacsi*). Alig emlékszek, mit mondtak, annyira fáradt voltam, mégis annyira felemelő és megható dolog volt. Én annyira szerettem ide járni, gyönyörű emlékek ezek. És otthagytam a nyomomat: rázártunk egy lakatot az egyik lépcsőkorlátra a suliban, a kulcsot persze elvittük magunkkal. :D Az a lakat kilencedikben került elő egy bulin. Annyira régen volt, te jó Isten. Ajánlom, hogy senki se szedje le onnan a lakatunkat. Amikor mentem fel érettségizni, ellenőriztem is, hogy ott van-e még. És fogom is. :D
2014. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A saját ballagás a legjobb, de sajnos olyan iskolába jártam, ahol a kicsik és szüleik, mert évzáró is volt, bunkók voltak, bekiabáltak a búcsúbeszédünkbe. 16/f
2018. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!