Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem engedi?

Miért nem engedi?

Figyelt kérdés
Anyukámnak mutattam a hónaljamat mondtam neki ezt itt szeretném eltüntetni! Azt mondta minek mondom mert idegesítő lesz ha nyáron rövidújjúba vagy akármibe nem emelhetem majd fel a kezem mert ott virít a szőr. Azt mondta majd ha bejön az a szezon amikor rövidújjúba mehetek na eljött az az idő.Engem nem érdekel ha nem vesz nekem borotvát akkor majd én fogo. Az összes lánynak nincs ott mert leborotválták. Nagyon ciki hogy egyedül nekem van ott. Legszívesebben sírni tudnék mikor nem enged valamit.Ezt nem most mondtam neki már márciusba meg áprilisba is. Azt vettem észre hogy csak húzza az időt hogy még nem kell majd ha bejön ez meg az nagyon idegesítő elfogja érni azt ha nem vesz majd akkor otthon egy borotvát megtisztítok es leborotválom ha meg észreveszi es lecsesz megmondom neki hogy te meg menj el majd úgy a strandra hogy tiszta szőr a lábad meg a hónaljad. Mikor megyünk strandra előtte mindig leborotválja. 13l erre ti mit mondtok?Mit mondjak neki hogy vegyen nekem egyet vagy együtt?
2014. máj. 4. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magadnak a zsebpénzedből,ha anyádnak ez ekkora problémát jelent.Pár száz ft.Én amint el kezdett kinőni a szőr,már bootváltam.Az egy dolog,hogy marha igénytelen a szőrős hónalj,de még ha be is izzad...
2014. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

11éves korom óta borotválkozok. Anyukám nem,hogy megakadályozni próbált benne,de ő javasolta,hogyha szeretném vesz nekem borotvát,gyantát vagy epilátort. Szerintem alapvető igényesség,hogy nincs rajtad szőr. Tesiórán mit csinálsz? Ott fehér pólóban kell elvileg lenni...

Szólsz neki,vegyen neked borotvát,de szépen megkéred rá. Ha nem vesz,akkor veszel magadnak,pár száz forint.

Javasolnám,mondjuk a lábadra inkább a gyantát használd.

2014. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Majd megmondom neki szépen vegyen nekem borotvát. Tesin fehér póló van rajtam de ott nagyon nem erdekel inkább ha a fiúk előtt vagyok vagy ha akármit kéne csinalnom. A lábam az erdekes inkább a bokámnál furi olyan sötétebb de szőkés -barna a hajam.
2014. máj. 4. 13:05
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Hogyhogy 13 évesen kezdett csak el zavarni a szőr?
2014. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vedd kezedbe az ügyet és vegyél magadnak egy borotvát, de akár venni sem kell nagy eséllyel van otthon, akár anyudnak vagy apudnak egy készletnyi. (de más által használtat eszedbe se jusson kölcsönvenni, szép kis bőrirritációt tud okozni mindkét félnek)
2014. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezeket a szülőket, szinte minden második nap jön ilyen kérdés... én amikor 11 éves voltam és már elég nagy volt a szőr, anyukám elvitt kozmetikushoz és legyantázták. Ez másoknál miért nem természetes??? Vagy ha nem is gyanta, akkor borotva... Nem értem.
2014. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért mert már most látni teljesen eddig nem volt észrevehető csak pár szál látszott. De nem baj az őrületbe fogom kergetni ezzel ndm az van hogy nincs ideje hanem csak húzza az időt.
2014. máj. 4. 16:43
 8/11 A kérdező kommentje:
Itthon 2 borotva van mind a 2 használva van... nagyon jo
2014. máj. 4. 16:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem használhatod az otthoni boritvákat is,amikor nem látják...
2014. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jah az nem írtam egy kis részt leboroltváltam má ami csak kezdetleges volt es olyan sima jo erzes volt de nemsokára a többit is lefogom..
2014. máj. 4. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!