Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti megengednétek ezt?

Szülők, ti megengednétek ezt?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,és szeretnék industrial piercinget. Jól tanulok(úgy néz ki,jeles leszek évvégén),mellette sportolok. Nincs velem igazából gond,nem zavarok sok vizet.

Ti megengednétek? Kamaszok,szerintetek elfogadható lenne ilyen korban? Kíváncsi vagyok a véleményetekre,ha sokan rossz ötletnek tartjátok,fel sem vezetem a szüleimnek,nem akarok felesleges veszekedést..

14/l



2014. máj. 8. 15:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Kizárt.
2014. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
nem
2014. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Az a helyzet, hogy nekem nem tetszik.Ha lehetne lebeszèlnèlek róla.Nem finom, nem nőies és nem is szexi.
2014. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
86%
Nekem az anyukám azt mondta annak idején, hogy 18 éves korom előtt ne csináljak semmi ilyet. De nagyon kompromisszumkész volt, azt mondta, hogy ha 18 éves korom után is akarom, akkor nyugodtan. Viszont mire betöltöttem a 18-at meggondoltam magam, és hálás voltam, hogy korábban lebeszélt róla.
2014. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Én megpróbálnám lebeszélni róla a lányom. Az első benyomás nagyon fontos lesz a szakközépben (is). És sajnos akinek ilyen piercingje van, arról nem a jó tanulóság jut az ember eszébe. Igen, rút a világ, az emberek előítéletesek. Elég egy tanár is ahhoz, hogy megkeserítse a szakközepes éveidet, megtud szívatni, én többek között ezzel is érvelnék. Azt hiába mondanám, hogy nem szép, nem nőies, mert úgysem hinnéd el.
2014. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%
Az öncsonkítás megengedése nem tanulmányi eredményhez kötött nálam. Remélném, hogy a majdnem kitűnő gyerekem van azon a szellemi szinten, hogy nem akar vasakat magába lövetni, főleg nem 14 évesen!
2014. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem, teheneken van ilyen jel a mezőn.
2014. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Főleg,hogy gimnáziumba szeretnék járni... Nem tudom,hogy sértésnek szántad-e,ha nem,akkor tényleg bocsi,de kissé úgy jött le,mert biztosra vetted,hogy szakközépben fogok továbbtanulni. Nem nézem le őket sem persze,de ez azért fura volt...

Mindenkinek köszönöm a választ,akkor inkább várok még egy kicsit.

2014. máj. 8. 16:31
 9/27 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy sértésnek szántam. A szakközép alatt minden középfokú oktatási intézményt értettem. Ne kapd fel ezen a vizet. Egyébként ismerek olyan szakközépiskolákat, amiket többre tartok mint sok gimnáziumot, de ezt csak érdekességképp mondom.
2014. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
Igazából a fülbevaló is piercing. Másrészt egy industrial szintén a fülben helyezkedik el, valószínűleg a hajad is takarja, meg nem hiszem, hogy a tanárok végigszemlélik az összes diák fülét. Én simán megengedném a gyerekemnek, ha megkeresné rá maga a pénzt. Mellesleg rengeteg fültágítós lány osztálytársam van, a tanár most vette észre (11.-esek vagyunk, 3. éve tanít), hogy az egyik csaj lyukasfülű. Csak nevetett, hogy eddig nem is vette észre és ennyi.
2014. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!