Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Titeket mennyire...

Kamaszok! Titeket mennyire zavarna az, hogyha az egyik osztalytarsatok felhivna titeket es 2 oraig dumalna nektek, mert unatkozik?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, mennyire vagyunk jóban, de ez engem igazából akkor is eléggé zavarna, ha a legjobb barátom csinálná.
2014. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Megint egy retardűlt kérdés. Ha veled csinálják, megmondod, hogy bocsi, dolgom van, szia. Ha te csinálod, akkor tudd, hogy rohadt idegesítő.
2014. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy 2 óráig beszélgessek bárkivel is telefonon... megpróbálnám inkább elérni, hogy folytassuk a beszélgetést chat-en. Ha pedig egyáltalán nem akarnék beszélni az illetővel semmilyen formában, akkor mondanám neki, hogy éppen nem érek rá és elköszönnék.
2014. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarok vele beszélgetni, azt mondom dolgom van.

Ha akarok vele beszélni, akkor beszélek.

2014. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagyunk és éppen ráérek akkor szívesen beszélek vele,mert szeretek telefonálni. Ha nem vagyok vele jó kapcsolatban akkor nem beszélgetnék vele 2 óra hosszát.
2014. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, milyen osztálytárs. Akikkel jóban vagyok, szívesen beszélgetek, bár két óra telefonon nekem sok, inkább személyesen találkoznék vele és elszórakoznánk és ő se unatkozna.

Akikkel meg nem vagyok olyan jóban, ők biztosan nem fognak beszélni nekem két órát telón, max. chaten írogatna, de ha mégis felhív és már soknak érezném, akkor finom megmondanám, hogy bocsi, de mennem kell és ennyi.

2014. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírom, akkor leráznám, egyébként meg beszélgettem már 2-3 órát telefonon, mondjuk az nem szimpla baráti trécselés volt. :D
2014. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
attól függ,ki az.van olyan,akit azonnal leráznék,de olyan is,akivel szívesen beszélgetnék ennyit.én is mindig telefonálok,ha unatkozom,viszont akkor már a legjobb barátnőimet hívom fel,nem egy random osztálytársat.
2014. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha olyan, akit bírok, netán haverom, és nem JAJJKÉPZELDMÁRELMITVETTEKNEKEMANYUÉKAWESTENDBEOLYANJÓCUKIKAAAAAAAAAAAAAAA, akkor szívesen hallgatnám. Ha meg olyan, aki nem szimpatikus, és nem érti meg, hogy most N E M, csak szimplán leteszem.
2014. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 18. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!