Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el anyámnk, hogy...

Hogy mondjam el anyámnk, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, sose hagytam ki egy szemet se, mindig ugyan abban az időben vettem be plusz minusz 5 perc..

egyik ismerősöm is mondta hogy ugyan ezzel esett teherbe..

és elég nagy valószínűséggel méhen kívüli terhességem van (minden tünet megvan. és van egy orvos ismerősöm, aki szerint ez az..)

16L



2014. máj. 24. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád tudja, hogy fogamzásgátlót szedsz? Ha igen, akkor ülj le vele egy nyugodt pillanatban és vázold fel a dolgokat, nem igazán haragudhat, ha nem hazudtál neki.
2014. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
uhh... nos mindenképp ma mondd el neki, ki fog borulni, de ha jó a viszonyotok, elvisz nőgyógyászhoz, aki megnézi, hogy mi van a picivel, és döntötök
2014. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
A tünetekre alapozol?? Azért nem árt egy tesztet csinálni. Ha pozitív akkor egyből doki...pláne ha szerinted valamiért méhen kívüli.
2014. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1.teszt

2.Anyukáddal leülni beszélni, és együtt elmenni orvoshoz

3.doki, hogy megnézze valóban méhen kívüli-e a terhesség.

Ha anyukád tudja,hogy szeded rendesen a gyógyszert nem hiszem,hogy nagy balhét csinálna.

2014. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
Már bocs de már az is gáz,hogy hormonnal tömöd magad,de hogy még emellett terhes is leszel,mert már szexelsz is,hát elásnám magam szégyenemben
2014. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

kedves utolsó!nem a legjobb ,hogy ennyi idősen nemi életet él és gyógyszert szed,de megpróbált felelősségteljesen nemi életet élni és nincs miért szégyellje magát!!!remélem nincs gyereked ha így gondolkodsz!


Szia Kérdező!Mindenképp beszélj anyuddal más megoldás biztos nincs:-) Mivel szeret téged örülni fog ,hogy beavatod még ha kicsit meg is ijed majd:-) Keressetek fel mihamarabb orvost.Nincs miért szégyenled magad!

2014. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs nem az én gondolkodásmódommal van baj,hanem a kérdezőjével,meg az anyjáéval,elég nagy baj ha itt tart,hogy gyógyszert szed de még terhes is lesz..
2014. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :) az a baj, hogy anyámmal nem valami jó kapcsolatom, így szerintem csak akkor szólok neki, ha valamihez kell az aláírása.. lehet megúszom gyógyszerrel..


és kedves utolsó.. szerintem egy 2 éves komoly kapcsolatba egy 2 hónap múlva 17et töltő lánynak már belefér a szex és a fogamzásgátló is.. pláne hogy félnék a guminál (1x kiszakadt 3-4 hónapja és futhattunk eseményutániért..)

2014. máj. 24. 21:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

nem értem miért kellene szégyellnie magát? ha valóban szedi a gyógyszert és úgy lett terhes?

ennyi idősen meg hát...úgy gondolom hogy a 13-14 éveseknek korai még, de egy 16-17 éves lány már nem kisgyerek, főleg ha még esze is van védekezni!

Kérdező, mindenképp egy teszt, azután pároddal meg kell beszélni mit szeretnétek, és mivel kiskorú vagy, a szülő aláírása szükséges minden esetben, így anyudat is be kell avatni, akármit szeretnétek a babával.

2014. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
TESZTELJ! Csinálj egy terhességi tesztet, illetve menj el nőgyógyászhoz, nézesd meg magad, és ha ő azt mondja, hogy terhes vagy, ráér csak akkor beszélni anyukáddal.
2014. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!