Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülésnek induló...

Természetes szülésnek induló vajúdásból, miért lesz altatásos császármetszés, és miért bikini vonalba vágnak csak?

Figyelt kérdés
Kismama szülése természetes úton magától beindul, és sok idő elteltével altatógázzal altatják a kismamát,és úgy viszik műtőbe császározni.

2013. dec. 3. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sok oka lehet hogy császár lesz... faros a baba nem tudja megszülni, nem tágul a kismama, szívhang kezd gyengülni... stb... bikinivonal: sztem azért hozták ezt be hogy a nőknek ne legyen nagy vágás a hasukon... "bikini még eltakarja" mert van akit zavar... (legalábbis én úgy tudom ezért vágnak ott de nyugodtan cáfoljatok meg ha valaki más okot tud! :) )
2013. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ok az bármi lehet természetesen, a bikini vonal vágás meg esztétika miatt van.
2013. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed?
2013. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 palacsinta1992 ***** válasza:
Pl azért mint nekem volt: Nem nyílt méhszáj,de fájások voltak 6 órát vajúdtam és nem változott semmi, így meg kellett császározni,csak engem nem altattak:) a bikinivonal meg azért jobb, mert bugyival nem látszódik, de viszont ha úgy vágnak mint régen,akkor egy strandra nem tudsz elmenni, mert ott tátog a vágásod (egyszóval jól írtam az előttem lévő, hogy esztétikusabb):)
2013. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, az egyik babát visszatartotta a köldökzsinór a másiknak meg rossz lett a szívhangja, és mivel ikrek engem sajnos nem bikinivonalban vágtak! :(
2013. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Engem sem bikini vonalban vágtak, aztán amikor 1 éves volt a kicsi újravarrattam. Most gyönyörű vékony és test színű...sok bikinivonalat láttam már ami sokkal csúnyább volt mint az enyém. Strandon sem zavar. Csinos vékony testem van, egy hájas, behúzódott bikinivonal semmivel nem vonzóbb:)))
2013. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem is ikrekkel császároztak, de bikinivonalban van a vágásom
2013. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért? Hol vágjanak még?


A császár oka ez esetben sokminden lehet... elsősorban az ok mindig az élementés: anyával vagy babával baj volt. Nálunk például elhúzódó kitolási szak és magzati szívhangesés volt az ok. A korona meg a rövid köldökzsinór.

2013. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem a 220-as vérnyomás és a 20 órás vajúdás és gyenge szívhang volt az oka. nekem is bikini vonalban van, de sürgősségi császárnál szobatársnőmet hosszában vágták.
2014. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!