Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen kozmetikusnál...

38 hetesen kozmetikusnál gyantáztatni? Bikini és láb lenne. Nem lenne furcsa? Ti még bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés de örülnék ha norm. válasz is jönne.Köszi :)

2013. szept. 15. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kényelmesebb, mint otthon küzdened vele, főleg, ha eddig is eljártál. Én nem bírom a gyantát, itthon csinálom, de ha eddig gyantáztattam volna, elmennék a helyedben. 31hkm
2013. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt vendégem, aki azt nem tudta elképzelni, hogy megborotválkozzon. :) Mivel indított szülése volt, a férje előtte való nap "kilopta" a kórházból, gyorsan megcsináltam, aztán visszamentek. :)


A kismama vendégeim közül csak az nem gyantáztatott végig, aki nem bírta a terhessége alatt a fájdalmat.


Úgyhogy szerintem nem furcsa, nyugodtan menjél!

2013. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bevállalhatod, én is így terveztem a terhesség elején, hogy ha már kényelmetlen lesz a hajolgatás, akkor kozmetikussal gyantáztatok (itthon is gyantát használok), de közbe kiderült, hogy a férjem szuperül gyantázik, így ő fogja csinálni.
2013. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Ha eddig is gyantáztattad, szerintem nyugodtan bevállalhatod!
2013. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat.Azt hiszem bevállalom.A terhesség alatt csak 2x voltam de bírtam a fájdalmat,sőt.Most hogy már se hajolni se látni nem tudom :) muszály tenni vmit.Férjem nincs itthon egész héten,nem várhatok rá:)
2013. szept. 15. 21:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Én terhesség előtt és alatt is gyantáztattam fazont és hónaljat. A 37. héten még elmentem szőrteleníttetni a kozmetikusomhoz. Jó volt, h szülésnél nem kellett borotvával szórakozni vagy nem a nővérek karistoltak össze.
2013. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én tuti nem mennék, beindíthatja a szülést a gyantázás.
2013. szept. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Beindíthatja a szülést a gyantázás? :D Ezt gyorsan írd meg a szülés kategóriába, a túlhordásban lévő kismamák rohannak a kozmetikushoz! :D


Nyugodtan menj, ha bírod! Tényleg nem kell azzal fáradnod, hogy a vajúdás alatt még a borostát karistold, vagy a szülésznő nyúzzon.

Én már most is nehezen érem el az intim helyeket, de szerencsére nekem rendelkezésre áll a férjem, ügyesen leszedi a felesleget.

2013. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is végig gyantáztattam a bikinivonalamat a terhesség alatt- mind a háromszor. (lábamat is gyantáztam, de azt meg tudtam csinálni magamnak- hátul segített a tesóm)

Nekem nem bírja a bőröm a borotvát- de el sem tudom képzelni akkora hassal hogy lehet leborotválni normálisan ott a szőrt. :)

Nem indította be a szülésemet egyszer sem a gyantázás.

2013. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!