Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukak! Ti engednetek hogy a...

Anyukak! Ti engednetek hogy a 14 eves lanyotok legyantaztassa a bikini vonalat, vagy mindenet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 14:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
Én is elég sötét szőrzettel rendelkezem, és anyukám nekem sem engedte ilyen idősen a szőrtelenítést. Sajnos! Mai napig rossz emlékeim vannak erről az időszakról. hogy teljes vagy nem? Kinek, hogy kényelmes...
2014. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%

10-es: ugye azt tudod, hogy nem csak a teljesen csupaszra gyantázott és az őserdő verzió létezik? A szőrnek nyilván van ott szerepe, nem is kicsi, elég fontos területet véd. Én nem örülnék, ha a 14 éves gyerekem az egészet le akarná gyantáztatni... Persze, ha őt még rövidre vágva is zavarja, akkor nyilván nem fogom neki megtiltani, de nem tanácsolnám neki semmiképpen.


Egyébként meg igen, én csak akkor szedem le teljesen az egészet, ha van párkapcsolatom, és a párom épp azt szeretné (mert ugye nem csak így szeretheti egy férfi, a legtöbben nem is bírják a "babapunci" jelleget), különben középen meghagyom. Engem nem zavar ott, van biológiai funkciója, és mivel rajtam kívül nem látja senki, nem érdekel. Ettől még nem lesz sem igénytelen, sem dzsungel ;)

2014. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%
szerintem a bikini vonalon kívül a "mindene" alatt a lábát,hónalját értette a kérdező.
2014. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

Termeszetesen megengednem.

Annal undoritobb nincs,amikor valakinek olyan,mint egy dzsungel!

2014. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha 10 éves, ha 14, én engedném. Attól, mert a szülei vagytok, még az ő teste, neki kell, h kényelmes legyen. Max. tanácsot adhattok. Lehet tiltani, csak minek. Majd megcsinálja titokban. Sztem engedni kell, hadd próbálja ki a teljes gyantázást. Aztán ha nem jó neki, úgyse fogja csinálni. Ha meg jó, miért fosztanátok meg a saját gyereketeket egy jó érzéstől? Senkinek nem árt vele, ha legyantáztatja a hónalját vagy a bikinivonalát, vagy akár mindenét. Az egészségének sem. A szőr funkciójára hivatkozni meg a 21 században nevetséges.
2014. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
45%
csak a bikinivonalat, a lábát és a hónalját,szerintem többre nincs szükség ha sötét a szőre érthető,hogy zavarja fürdőruhában ha a bikinivonal szőrős
2014. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%

Igen!Ha leszeretné szedni annak oka van!Nem kell a lelkébe taposni :esetleg egy osztály kiránduláson kinevetik mert kikukucskál a bikini alól a szőr vagy hasonló.

A mai gyerekek hamar felnőttnek érzik magukat és nagyon csúnyán kizárják,csúfolják a másikat.

2014. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%
8-as vagyok. Szerencsére az én anyukámnak nem esett rosszul, nálunk teljesen alap a szőrtelenítés, ha van valami észrevételem (volt már fertőzésem de tampon és tanga miatt), akkor hozzá fordulok, segít nekem és ennyi. A barátom sem várja el tőlem, hogy szőrtelenítsem magam ott lenn, de utálok szőrös lenni, pedig őt tényleg nem zavarja, meg úgy gondolom, hogy nem feltétlenül van szerepe a szőrnek. A hónaljunkon is jelentős mennyiségben található, mêgsem használ semmire. A szemöldökünk is csak úgy van. A női nemiszervnél meg a hüvely nyílás körül általában nem szőrös, így csupaszon úgy gondolom ugyanannyi baci megy be, mint amúgy is, legaláb is tanga és tampon terén biztos, de általában a baráti körömben az ujjazás előtti kézmosás elmulasztása okozza a fertőzéseket.
2014. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
23%

" van biológiai funkciója"


Pl.miféle funkciója van azon kívül, hogy zavar?

2014. máj. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%

Engedném! Úgy szőrtelenít, ahogy neki tetszik, az ő teste. Az, hogy az egészet leszedné, nem jeleni azt, hogy már rögtön a szexen jár az agya. Én 11 éves koromtól szedem mindenhol, ide értve a lábamat és a hónaljamat is. Nem kérdeztem meg a szüleimet, hogy szabad-e. És nem kezdtem korán a nemi életet, már majdnem 19 éves voltam, amikor elveszítettem a szüzességem. Ahhoz sem kértem engedélyt, hogy reggel megfésüljem a hajam vagy fogat mossak...mert majdhogynem ugyanez a kategória.

Engem pl. baromira zavart volna, ha nyáron kilóg a bikiniből. Volt egy barátnőm, neki semmijét nem engedte szőrteleníteni az anyja, csórikámat rommá alázták a többiek a strandon.


29N

2014. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!