Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Válaszoltok pár...

Kamaszok! Válaszoltok pár hétköznapi kérdésre?

Figyelt kérdés

- Szerintetek miért fontos a nyelvtanulás?


- Milyen diákmunkával kapcsolatos élményeitek vannak? (nehéz volt találni, keveset/sokat fizettek, becsaptak, unalmas volt, stb.)


- Mit tudtok egy állásinterjúról?


- Milyen hobbikat ismertek, milyen hobbijaitok vannak, és milyen szabadidős tevékenységet próbálnátok ki szívesen, amire nem volt még lehetőségetek?


- Milyen sportokat szerettek űzni/nézni?


- Milyen kulturális eseményeket ismertek?


- Merre mennétek legszívesebben nyaralni ha ingyen lenne?


- Egyedül, vagy társaságban szerettek utazni? Miért?


Nagyon sokat segítenétek! Előre is köszönöm mindenkinek! :)



2014. máj. 25. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

1. Minden lehetséges plusz dologra szükség van, hogy esélyünk legyen elhelyezkedni valamilyen munkában. Emellett fontos a saját szórakozásunkhoz is. Én a fél életemet az interneten töltöm és bizony szinte minden angolul van. Emellett a játékokat is ritkán feliratozzák, a filmek meg egyszerűen jobbak eredeti szinkronnal. Rengeteg új lehetőség nyílik egy új nyelv megtanulásával.

2. Semmilyen.

3. Nem igazán értem a kérdést. Mire vagy kíváncsi? Az állásinterjú előzi meg az alkalmazottak felvételét, ahol a munkaadó eldönti, hogy az illető alkalmas-e a poszt betöltésére. Általában már előtte be kell adni az önéletrajzot. Magán az állásinterjún gondolom néhány személyes kérdést tesznek fel a jelentkezőnek például arról, hogy hogyan képzeli elő a távoli és közeli jövőjét. Esetenként gondolom tesztelik a szakmai tudást is.

4. Azt, hogy miket ismerek inkább nem kezdeném el felsorolni. Személy szerint futni szoktam, emellett talán a videojátékokat sorolnám még ide. Elég nyitottnak tartom magam a dolgokra, rengeteg mindent kipróbálnék pl. síelés, búvárkodás, lovaglás. Emellett szívesen megtanulnék sakkozni is. :D

4. Mint írtam a hobbiknál futni szoktam, emellett szeretek úszni és röplabdázni. Nézni soha nem nézek semmilyen sportot.

5. Gondolom kulturális eseménynek számítanak a városi fesztiválok, színházi előadások, kiállítások. Ritkán járok fesztiválokra, vagy színházba, inkább csak az őskori, ókori és középköri témájú ideiglenes kiállításokra szoktam elmenni.

6. Nehéz döntés, mert imádok utazni. Mindenképp valamelyik trópusi övben lévő, történelmi romokban, kincsekben gazdag helyre. :D Pl. Kambodzsa

7. Nem szeretem a nagy társaságokat, legszívesebben csak néhány közeli barátommal mennék.


18/F


Azt elárulod, hogy miért tetted fel a kérdéseket és miért pont ezeket? :)

2014. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

- Szerintetek miért fontos a nyelvtanulás? Mert így kitudok menni külföldre úgy, hogy meg is tudom értetni magamat, és tudok beszélgetni más nemzetiségű emberekkel.


- Milyen diákmunkával kapcsolatos élményeitek vannak? (nehéz volt találni, keveset/sokat fizettek, becsaptak, unalmas volt, stb.) Semmilyen.


- Mit tudtok egy állásinterjúról? Gondolom odamegy úgy, hogy előtte már emailben elküldte az önéletrajzát, valamit beszélgetnek vele, aztán vagy felveszik, vagy nem. :D


- Milyen hobbikat ismertek, milyen hobbijaitok vannak, és milyen szabadidős tevékenységet próbálnátok ki szívesen, amire nem volt még lehetőségetek? Hát hobbi a testmozgás, olvasás, netezés, főzés, kertészkedés, állattartás(nem pont a szarvasmarhára gondolok), barkácsolás és kézimunkázás. Az én hobbim speciel az olvasás. :) Máshoz nem is nagyon van kedvem.


- Milyen sportokat szerettek űzni/nézni?

Nézni nem nézem, de szeretek röplabdázni és tollasozni.


- Merre mennétek legszívesebben nyaralni ha ingyen lenne?

Norvégiába, Rómába, Moszkvába vagy az USÁ-ba. Nehéz ezek közül választani.


- Egyedül, vagy társaságban szerettek utazni? Miért?

Tök mindegy, mert utazás alatt úgyis felveszem az utazóállapotot, vagyis ilyen vegetatívan ülök(állok) és zenét hallgatok vagy olvasok.


14/L

2014. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2014. máj. 26. 16:58
 14/18 anonim ***** válasza:

1.Lehetőségek tárháza,ha beszélsz idegennyelveken.Pár ezek közül;nyitottabbá válhatsz,megismerhetsz más kultúrákat,nem vagy helyhez kötve.

2.Nincs ilyen.

3.Meg kell győzni az állásajánló(ka)t,hogy te vagy az a nélkülözhetetlen személy,akit keresnek.Ehhez mi kell,hát elég sok minden.:p

4.Olvasni,a macskáimmal játszani és a barátnőimmel találkozgatni szoktam a szabadidőmben.Meg lovagoltam is,de ezt sajnos időlegesen abba kellett hagynom.(fáj a csípőm)

5.Lovaglás,futás.(igaz,hogy csak tesin futottam,de szerettem.)Amit szoktam nézni,az a ritmikus sportgimnasztika,a lovaglás,ritkán műkorcsolya,tánc és olyan nemzetközi(vb,olimpia)versenyeket,ami az úszásról,vízilabdáról szól.

6.Nagyon szeretek színházakba járni.Szoktam még koncertekre és múzeumokba járni.

7.Észak-Európába(Balti-,Skandináv-,Benelux államok)

8.4-5 fős csoportban.

16/L

2014. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

-Ma már nyelvek nélkül képtelenség fennmaradni.. lassan utcát söpörni is kell a nyelv..


-eddig nem kerestem mert ugye 16 az alsó korhatár és csak szeptemberben töltöm.


-fontos a megjelenés, a beszéd, önbizalom mert döntő tényezők


-amit rendszeresen űzök: lovaglás, fogathajtás, futás

amit szeretnék: ejtőernyőzés, hegymászás


-űzni:lovaglás, fogathajtás, futás

nézni: streetball, műugrás, torna


-nemnagyon értem.. de a jobb fesztiválok, reggae bulik meg a környékbeli partyk érdekelnek


-Jamaica


-társaságban, mert hajlamos vagyok eltévedni és így nem is olyan uncsi

2014. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

1.Mert a diplomaszerzéshez kell, jól jön nyaralásnál, és mert sokan kimennek külföldre

2. Már találni se találtam, úgyhogy feladtam

3. Fontos a jó megjelenés, a lelkesedés, mindig az interjúztató szemébe kell nézni és el kell vele hitetni hogy tényleg szeretnéd azt a munkát, persze a képzettség is fontos

4. szeretek táncolni, de sajnos abba kellett hagynom a nyelvvizsgára majd az érettségire való felkészülés miatt, amúgy nem tudom, mit szeretnék még csinálni

5. A sportok közül csak a táncot szeretem, nézni pedig legfeljebb a talajtornát vagy a műkorcsolyát és szintén a táncot

6. Nem értem mire gondolsz, fesztiválokra? Sziget, Strandfesztivál, Hegyalja ( a Balaton soundot én annyira nem tartom kulturálisnak) stb.

7. Én az egész világot bejárnám legszívesebben

8, Társaságban, barátom nélkül pedig sehova. Szüleimmel már inkább nem.

2014. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

- Szerintem fontos a nyelvtanulás, főleg mondjuk az angol mert az világnyelv meg elég hasznos... Mondjuk én magam nem vagyok egy nagy nyelvológus...

-Nem voltam még diákmunkán.

-Nem megyek állásinterjúra, mert nincs szükségem ilyen jellegű munkára.

-nekem a hobbim a zene és a pihenés, még nem volt olyan amit ne próbálhattam volna ki és szerettem volna

-nem sportolok :D

-mi az,hogy ismerek? színház,mozi,koncert,kávézás, városnézés... ez egy hülye kérdés


-mindenfele mert imádok nyaralni

-szerintem társaságban, mert nem szeretek unatkozni


16l

2014. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

- szerintem azért fontos mert külföldön sok állásért többet fizetnek, jobb az életszínvonal, több a lehetőség. Ehhez pedig kell a nyelv.


- Nem voltam még diákmunkán


- Csak annyit hogy jelentkezek valahová, behívnak interjúra és beszélni kell. Lehetőleg úgy hogy a másik fél azt gondolja, érdemes engem felvenni


- Nagyon sok hobbit ismerek. Az én hobbijaim: fotózás, gördeszkázás (csak pár hete kezdtem), olvásás. Szeretnék egyszer ejtőernyőzni, meg helikopterrel repülni


- Szeretek gördeszkázni, kosárlabdázni és úszni, nézni nem igazán szeretem a sportokat. Legfeljebb a gördeszkázást ha látványos


- Leginkább semilyet


- Mindenképp tengerparthoz és meleg vagy mérsékelt övezetbe. Konkrétan pl Los Angeles-be


- egyedül, de ha jó a társaság akkor úgy is oké.

2014. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!