Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nemsokára 18 leszek. Valami...

Nemsokára 18 leszek. Valami különlegeset szeretnék csinálni szülinapomon! Ötletek?

Figyelt kérdés
Előre is köszi! :)

2014. máj. 31. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ejtőernyőzés,valami jó kis emlékezetes buli, ha anyagilag megtehetitek valami nyaralásra is elmehettek,kirándulás, sokan szoktak ilyenkor tetováltatni magukra valamit vagy kipróbálni valami extrémebb sportot.

Vagy szimplán rúgj be :D

2014. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted? Valami különlegeses programot, vagy pl. leborotválni a hajadat, csinálni egy tetoválást? :D


Program: Bungee jumping, sétarepülés, ejtőernyőzés tandemben, kirándulás valami szép helyre ahol nem voltál, rafting, kaszinó... :D

2014. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ilyesmikre nem igen van pénzem :D a berugást pedig már kipróbáltam párszor xd
2014. máj. 31. 09:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

tetoválást ne csinálj, lehet most jó ötlet, de később megbánhatod és nem olyan könnyű eltüntetni.

szerintem szervezz egy szülinapi partit a barátaiddal, barátnőiddel, az is lehet különleges és emlékezetes!

2014. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 andi31 válasza:
McDonalds-ban legyetek a barátaiddal és próbáljátok ki a játékokat xdd ,Mecsextrém ,kalandpark, vidámpark, élményfürdő , Katicatanya vmi érdekes de tök jó vagy vicces program :) tetoválást és haj leborotválást ne ,most azt hiszitek ez egy remek ötlet de miután megcsináltad eltellik 10 másodperc és már azon sírsz ,hogy hogy lehettél ennyire h*lye :)
2014. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Leírom, amit én szeretnék majd!:)

Egy közeli helyen szeretnék kibérelni egy kis házikót(Pl. Szanazug, van víz de mégsem olyan veszélyes a részegek számára sem, vannak fák, lehet tüzet rakni és nem kell puccosan kiöltözni, ami elég jó szempont szerintem:D), kaja, pia és pár barát. Nem egy drága dolog és hangulatosabb is mint egy szimpla kis hétvégi buli, amikor egyik helyről menetelünk a másikra a sok idióta részeg idegen emberke között...

Ezen kívül még tetoválást szeretnék! Ezt tényleg nem ajánlom, mert jó dolognak tűnhet, de ne csak egy pillanatnyi fellángolásból csináltasd:) Anyukám nem engedi, tehát a saját szülinapi pénzemből fogom finanszírozni, ami még jobb is, 3 éve várok már rá..:D

2014. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tetkot en is szeretnek mar regota,egy fekete cicat a bal lapockamra,meg piercinget a koldokombe :D
2014. máj. 31. 10:14
 8/11 anonim ***** válasza:

:D Miközben olvastam a tetoválás ötleted, hirtelen meg kellett állnom az ivásban, mert én is egy fekete macskát szeretnék a lapockámra, vagyis pontosabban én a két lapockám közé, és lehet, hogy én is a 18. szülinapomra szeretném majd, bár nekem addig még van 9 hónap.

Amúgy ha van valami különleges dolog, amire mindig is vágytál, azt ne halasztgasd tovább, hanem csináld meg a szülinapodon. Mi nem tudhatjuk mire vágysz igazán. :)

2014. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én tervem a 18. szülinapomra: bemegyek egy nemzeti dohányboltba, és mikor ki akarnak vágni, akkor az eladó képébe vágom a személyimet, hogy "há! Nagykorú vagyok!" XD
2014. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ott bukott el ez a terved, hogy a 18. szülinapodon még nem szolgálhatnak ki, csak egy nappal utána! Olvass utána nyugodtan, ha nem hiszed el. :)
2014. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!