Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit gondolnátok a...

Szülők, ti mit gondolnátok a lányról, ha rájuk nyitnátok? Mit tegyek? Kellemetlen volt

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a legjobb barátnőm testvérével, vagyis még nem hivatalos, szóval nem tudja kb senki.

Ma délután is náluk voltam és a barátom anyukája hazament valamiért és benyitott a barátom szobájába, mi pedig elég félreérthetetlen szituációban voltunk... Ez nekem nagyon kellemetlen, de utána már nem tudtam vele beszélni és nem tudom, hogy most mit gondol rólam.

Mert a hétvégén még úgy aludtam ott, hogy nem tudta, mi a helyzet és lehet, azt hiszi, hogy ribi vagyok és csak ezért vagyok náluk, pedig ez nem így van.


Szeretném, ha a szüleim előtt még egy ideig titok maradna ez, de nem tudom, hogy beszéljek-e a barátom anyukájával, vagy tegyek úgy, mintha nem történt volna semmi.


2014. jún. 11. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy? Gondolom ha elmultál már 16 akkor sejtheti az anyuka is, hogy nem biztos hogy béjeget gyüjtögettek. En mondanám a barátomnak hogy kinosnak érzem, és rávenném, hogy beszéljen ö az anyukájával, ha ugy látja, hogy ezáltal kisegithet ebböl a kényelmetlen ribi látszatbol. De én nem hinném hogy elkezdenék magyarázkodni, kivétel ha anyukája nagyon laza, és jol megértitek egymást, de ha nem lenne az, akkor szerintem már akkor szétzavart volna benneteket. Amugy megha sokáig együttjártok majd azzal is fogod bizonyitani, hogy nem egy ribi, vagy, gondolom, nem is terjeng ilyen hir rolad. :) ugyhogy ne reagáld tul a dolgot. :)
2014. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Még nem hivatalosan vagytok együtt, mindenki előtt titkolóztok, de már félreérthetetlen helyzetekben vagytok és együtt alszotok? Nem akarok beleszólni, mert a te életed, de azért elgondolkodtató, hogy ahhoz nem vagy elég nagy lány, hogy vállald a felelősséget és őszintén bevalld, hogy együtt vagytok, más dolgokhoz meg már elég nagynak érzed magad...
2014. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért, mert még nem akarom elmondani a szüleimnek és a legjobb barátnőmnek (aki eléggé ki fog akadni), még csinálhatunk együtt néhány dolgot... Vagy nézzük egymást a szobában, amíg meg nem tudja mindenki, hogy együtt vagyunk?


Ez nem éppen olyan "ha x dologhoz nagylány vagy, legyél y-hoz is az" téma...

2014. jún. 11. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Pedig pontosan ilyen :) Mindegy, téged minősít a dolog.
2014. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az utolsóval.
2014. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Még nem is mondtátok meg, de már csináltok mindenfélét? Háááát, te tudod... illetve nem tudod....


2. Hogy mit gondol rólad, szerintem te is tudod.


3. Miért kéne titkolni? Tessék felvállalni.


4. Abba belegondoltál, mi lesz a barátnőddel való kapcsolatodból, ha ezzel a sráccal szakítasz?

2014. jún. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Enm nem olvastam el az elottem szolokat mert csak a nyavajgas megy.


Szoval azt en sem ertem mit kell ezen titkolozni. Ez van es kesz. Ez a titokban smarolgassunk dolog eleg bena, meg akkor is ha 14 evesek vagytok.


De h a kerdesedre is valaszoljak, szerintem az anyjat pont nem erdekli kinek vagja be a gyerek. Szoval nem kell tulfeszulni.

2014. jún. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!