Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szüleim állandóan azt...

A szüleim állandóan azt mondják hogy nem fognak felvenni az egyetemre és felesleges is tanulnom már, inkább legyek utcaseprő. Mindezt azért mert 2 felvételi tárgyból a 11. év végi jegyem 4-es. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
megőrülök! Nagyon szeretném ha felvennénel de ezzel csak rontanak a helyzeten és borzasztóan rosszul esik hogy csak csalódást okozok nekik..
2014. jún. 12. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

és két tárgyból emeltezel majd, van két nyelvvizsgád, voltál oktv helyezett és az érettségijeidet 90% fölé fogod írni azokból, amiket az egyetem számításba vesz?


mert ha ezek teljesülnek, akkor nem számítanak az évvégi jegyek, én 3-as voltam matekból végig gimiben, mégis a közgázra jártam, mert akkor még 144 pontból 141-em volt (töri-matek érettségi duplázás+oktv helyezés+nyelvvizsgák).

2014. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg retardáltak, vagy csak trollkodnak?
2014. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!