Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 8. -osok! Hogy erzitek magatok...

8. -osok! Hogy erzitek magatokat igy ballagas elott 1-2 nappal?

Figyelt kérdés

Milyen erzesek kavarognak bennetek?

Orultok,hogy vege az altalanos iskolanak,vagy esetleg sajnaljatok? Miert?

Fogtok sirni?



2014. jún. 12. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Is-is.:)

Voltak jo pillanatok, de a rosszakat sem felejtem el.

De megiscsak 8 evig egyutt voltam veluk, euert persze, hogy hianyozni fognak. :)

Szerintem biztosan fogok sirni.

(egy lány)

2014. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk ma volt :D Volt, aki sírt, de én nem tartoztam közéjük. Főleg mert csak egy éve járok ide. Akivel nagyon jóban lettem, úgy is tartani fogom a kapcsolatot. Persze kicsit fura érzés. De én nagyon várom már a gimit, ezért sem vagyok olyan szomorú, örülök, hogy vége az általánosnak :) Csak jövőre sok lessz a tananyag :/

14/L

2014. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem orulok. Vannak barátaim akik máshova fognak járni, a barátom is máshova megy, es nagyon szeretem ezt az osztalyt\iskolat. De legalább egy lépéssel Közelebb vagyok az orvosihoz.
2014. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
8éve járok abba a suliba, ahonnan most elballagok. Nagyon furcsa most belegondolni, hogy többet nem jövök vissza ide. Az az érdekes, hogy most 8.év vége felé lettünk igazán jó osztály. Jópár embert nagyon nem szeretek az osztályból és már kíváncsi vagyok a gimire. Ezek miatt már várom. Persze pár ember hiányozni fog, de velük tudom tartani a kapcsolatot. Ma volt a bankettünk, ami szerencsére nagyon jól sikerült. Jól elbúcsúztunk és lezártuk az általános iskolás éveinket. Holnap nem fogok sírni, nem olyan típus vagyok.
2014. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
én inkább örültem, hogy lezártam egy korszakot sikeresen. nem volt könnyű, sok rossz és sok jó is volt. Középiskolát jobban fogom sajnálni. Nálunk senki se sírt, sőt volt olyan is, aki utána már meg se ismert, miután kimaradtunk, olyan 3-4 fiú nem is köszön...Srác vagyok
2014. jún. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz,kicsit elkestem a valasszal,de nagyon furcsa volt.Igazabol maradok a gimib abba az intezmenybe,de sokan elmennek.

Sirni nem sirtam,de nagyon elerzekenyultem,amikor az egyik legjobb lany baratommal bucsuzkodtunk.:) Nagyon szerettuk egymast,(mint baratok).Hianyozni fog nagyon.O vegig pityergett.:)

Osszegezve nagyon furcs visszagondolni az elmult 8evre,mert nagyon jo volt,es most,h vege osszeszorul a szivem.:/ :)

2014. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Nekünk holnap lesz, én már ma is sírtam a tanárbúcsúztatón... a bankett csodás volt.:) Nagyon várom a gimit, de sok olyannal nem egy suliba megyek, akit nagyon szeretek, és ez nagyon elszomorít :( nagyon fogok sírni, pedig én nem vagyok olyan, de ez mostanában kijön...

14L

2014. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a bankett csodaszép volt,de kibírtuk sírás nélkül egészen az osztályfőnök "beszédéig". Nem is volt ez igazán beszéd,csupán csak 3-4 mondat,de elért mindenki szívéig,és zokogásban tört ki az egész osztály..:)Mi voltunk az első osztálya az osztályfőnöknek,aki a pót anyukánk volt.:) Nagyon sajnálom,hogy vége,most lettünk 8.ra igazi "család",nagyon fog hiányozni mindenki,és szomorú vagyok,mint mindenki más.Ilyenkor visszapörgetném az időt,még óvodás koromra,hogy a legelejétől újrakezdhessem.Újra és újra lejátszanám ezt a lemezt az életemből,egészen addig,amíg 80 éves koromban már nem tudok visszaemlékezni,hogy most a Pisti ment előttem a ballagáson,vagy Lilla.:)
2014. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok már 8-as, de életem legszomorúbb hete volt: bele voltam esve egy csajba a "szomszéd" osztályból, nem nagyon tudtam másra gondolni, minthogy nem látom többet.

Nagyon jó osztályunk volt, de igazán csak 8-ban lettünk összetartóak. Nyugodtan mondhatom, hogy egy életre szóló barátságok születtek azon az éven, mert a mai napig (hat év elteltével) minden születésnapot együtt ünneplünk de sokszor csak úgy is összejövünk nyáron. Nem az egész osztály, de mi 5-en.

Nagyon szerettem a sulit is. A pincétől a padlásig belógtunk mindenhova és jóban voltunk mindenkivel. Ismertem a teljes évfolyamot, középiskolában csak a saját osztályomat. Nagyon rendes ofőnk is volt, bár mindig hülyítettük :D


Ballagás után másnap volt évzáró, amire nem lett volna kötelező menni, de szinte mindenki ott volt. Aznap mi 5-en megfogadtuk, hogy bármi történik, a gyerekünk is oda fog járni. Ki tudja, talán még osztálytársak is lesznek :)

2014. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!