Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk, hogy éreznétek magatokat...

Fiúk, hogy éreznétek magatokat, ha ülnétek egy tömött buszon valaki mellett, és valaki hátulról rátok szólna, hogy adjátok át a helyeteket?

Figyelt kérdés
Egy öregembernek aki mellettetek áll éppen.
2014. jún. 1. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Alapbol atadom a helyemet, de ha ramszolnak, akkor mar csakazert sem. Ha az oreg szol ram, es bunkon, akkor azt mondanam neki, hogy kapja be, ha valaki mas, akkor meg, hogy ne szolj bele barom.
2014. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Szégyellném magam, hogy rám kellett szólni.
2014. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha nem vettem észre, vagy ha azért nem adtam át, mert épp egész nap vizsgáztam és már a nevemet nem tudom, annyira fáradt vagyok, akkor bocsánatot kérek, átadom, nem érzem szarul magam. Olyan még nem volt, hogy állt mellettem én meg nem adtam át , mert épp tahó akartam lenni. De természetesen mindig akkor adom át, ha látom, hogy szükséges. Vagyis kismama, szemmel láthatóan idős és alig áll a lábán,, sérült és nehezen áll vagy nem bír kapaszkodni (tehát törött kar, láb) ilyesmire gondolok. Akkor nem adom át, ha pl a néni engem is lesprintel (volt már rá példa), vagy olyan a vakolat az arcán, ami miatt 1 órát kell standupolni a tükör előtt. Akkor megint azt gondolom, hogy tud állni, ha akar.
2014. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Szégyellném magam,hogy magamtól nem jutott az eszembe...
2014. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha normálisan szólna, vagyis szépen megkérne, örömmel átadnám neki a helyem. Ha bunkó stílusban beszólna, akkor szimplán nem foglalkoznék vele. Volt már ilyenre példa, nem vettem észre egy öregasszonyt, mire az elkezdett károgni, mit képzelek hogy nem adom át a helyem az öregeknek, a diszkóba persze tudok állni stb... Aztán csatlakozott hozzá még egy öregúr, és kánonban szidtak már fennhangon, pedig elég lett volna annyi hogy fiatalember, át tetszik adni a helyet? De neeem, helyette szó nélkül el kell kezdeni szidni... Na az ilyenek nem érdemlik meg, hogy átadjam nekik a helyem. Akkor is csak ültem, és néztem ki az ablakon, a végére már az egész busznak elege lett belőlük, valaki beszólt nekik aztán elterelődött rólam a figyelem, rászálltak valaki másra.
2014. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%
Átadja a halál fasza. Azé a hely, aki előbb odaér. Iratlan busz törvény.
2014. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
utolsó +1
2014. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Bunkók vagytok.
2014. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Rám egyszer szóltak, de mondtam az illetőnek - egy hisztis p.csa -, hogy 12 órája talpon vagyok (fizikai meló), úgyhogy nem, állítson fel mást.

Erre elkezdett kiabálni a buszon, hogy én milyen b.n.ó k.va vagyok, anyám szégyellhetné magát - na, itt azt hittem, szájba vágom, ne merészeljen anyázni -, stb.

A bácsi meg, aki miatt elkezdett hepciáskodni, ŐT szólta le, hogy hagyjon már engem békén pihenni, hisz látszik rajtam, hogy ültő helyemben elalszok, mellesleg, ő maga is meg tud kérni valakit, ha le szeretne ülni, nem kell a nőci közreműködése.

Megköszöntem a bácsinak, hogy kiállt értem.

2014. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!