Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan reagálnál, ha kamasz...

Hogyan reagálnál, ha kamasz fiad egyik haverja nálatok aludna és reggel azt vennéd észre, hogy összebújva alszanak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 13:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

nem is értem, hogy hogyan veszi észre valaki, hogy a fia összebújva alszik a haverjával... én tuti nem leskelődnék utánuk, meg addig nem is mennék be hozzájuk, míg maguktól ki nem jönnek a szobából, ha haverja alszik itt, ha barátnője...

másrészt, ha véletlenül mégis megláttam volna, akkor se puhatolóznék, úgy csinálnék, mintha nem láttam volna semmit... mi van, ha tényleg csak véletlenül gabalyodtak egymásba, én meg nekiállok bebeszélni neki, hogy nem zavar, hogy meleg, meg stb. Majd, ha úgy érzi, úgyis elmondja, először saját magát kell elfogadnia olyannak, amilyen, mert ha tényleg meleg, akkor is lehet, hogy nem szeretne erről a dologról még beszélni, kínosan érezné magát, hogy tudsz róla ilyen dolgokat és inkább titkolózni fog, mint megnyílni.

Hagyd rá, majd idővel minden elválik.

2014. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz vagyok ,de a legjobb barátnőmmel már mi is ébredtünk "érdekes helyzetben". Semmi sincs köztünk. De meg lehet kérdezni.
2014. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
97%

Ennyi degenerált válaszadót!


Semmit nem gondolnék, néha mi is összebújva alszunk a barátnőimmel. ALSZUNK, így nem tudjuk szabályozni a testtartásunkat, mozdulatainkat.


Múltkor barátom alvás közben úgy magához szorított, hogy moccanni sem tudtam. Mikor kicsit odébb mentem volna, még inkább magához vont, és a lábát is az enyémre tette. Én meg kalapot emeltem, hogy ébren sem tud így lefogni, most pedig ezer km mélyen alszik.

2014. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék. Miután a barátja elment valahogy rákérdeznék, hogy véletlen volt-e, vagy sem. Mindenképp biztosítanám afelől, hogy ez nem szégyen és nekem bármikor elmondhat bármit és mellette állok. Nem erőltetném a témát, előbb utóbb úgyis kiderülne. :)
2014. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Kilences! Nem a melegeket kell megverni,hanem azt aki egyből így áll a dolgokhoz...Honnan veszed,hogy 13 éves?Simán lehet,hogy 16-17,amikor már azért valószínűleg nem csak kitalálta,hogy meleg,mert ez jó móka.Szerinted ha megütöd,hetero lesz?Elárulom,nem.Nyugodtan lepontozhatsz a véleményemért,nem fog zavarni.


Egyébként,megbeszélném vele a történeteket,és biztosítanám felőle,hogy én bárhogy szeretem,és teljes mértékben támogatom.Számomra az a lényeg,hogy boldog legyen,ha férfival,akkor férfival.

Több meleg barátom/ismerősöm is van,sajnos nem egy közülük titkolózik,szorong otthon.Ha a fiad tényleg meleg,kérlek,legyél vele nagyon elfogadó,a rossz szülői hozzáállás sajnos sok fiatalt tönkretesz...:( De nem kell egyből ilyenben gondolkodni,simán lehet,hogy véletlen volt az egész,de ezt már előttem leírták.

2014. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Gyémántlány ***** válasza:

Mikor unokanővéremmel egy ágyban kellett aludnunk, előfordult, hogy mi is érdekes helyzetekben ébredtünk. Mind a ketten heterók vagyunk, és nincsenek ferde hajlamaink sem.

Úgyhogy önmagában ez semmit sem jelent. Ha meleg, akkor az úgyis kiderül, ha meg nem, akkor elég ciki, ha elkezdesz rákérdezni. Nagyon kínos lenne!

Szóval hagyd az egészet, nem kell semmit se tenned.

2014. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül meleg. Egyszer én is ott aludtam egy haveromnál, és este ágyban telóztunk, és bealudtunk, egymás mellett, 1 ágyon (ami ráadásul 1 személyes, úgyhogy csak össze"bujva" fértünk el). De nem vagyunk melegek, mindkettőnknek van barátnője, ez csak véletlen történt meg :D
2014. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is a legjobb barátnőmmel kis kifli-nagy kifli pózban alszom. Ez olyan, mint a testvéreknél. Ha szoros a kötelék, akkor szívesen bújsz oda a másikhoz, nem is értem mi ezzel a probléma.
2014. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!