Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van itt olyan kamasz rajtam...

Van itt olyan kamasz rajtam kívül, aki várja a nyáriszünet végét, mert csak unatkozik és szenved minden nap?

Figyelt kérdés
Nálam ez így van, iskola se mindig kellemes, de még mindig jobb, mint ez.
2014. jún. 24. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár már nem vagyok kamasz, de annak idején én is így éreztem. Kb. az első hét szünidő jó volt, mert végre nem kellett minden reggel hajnalban kelni, utána meg már nagyon vártam, hogy végre lehessen menni.

(még mielőtt valaki azt mondaná, hogy miért nem foglaltam le magam: nyáron a mi - én meg a testvérem- feladatunk volt a mindennapi házimunkák elvégzése, mellette befőttet, lekvárt raktunk el anyuval (fajtánként vagy 50 üveggel) nagytakarítást csináltunk, és átlagosan 10 vaskos könyvet olvastam ki egy nyár alatt)

2014. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szervezz programokat a barátaiddal, osztálytársakkal.

Miért ülsz otthon egész nap?

2014. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mert nincs semmi társaságom, senki aki hajlandó lenne kimenni velem.
2014. jún. 24. 15:02
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Erre van a diák munka ha nagyon unatkozól tessék dolgozni.
2014. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes, én azért várom az iskolát, mert kezd elegen lenni az állandó nyüzsgésből, abból, hogy alig vagyok itthon, alig pihenek. Ide hívnak, oda hívnak, aztán itthon még segítsek ezt, azt és még maradjon időm magamra..

16/L

2014. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokat unatkozok, de inkább unatkozok minthogy iskolába járjak :D
2014. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is jó lenne a diákmunka.

Nem unatkoznál és még barátokat is szerezhetnél! :)

2014. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
én 14-18 éves koromig végigbuliztam minden nyarat, egy nap nem volt, amikor ne mentem volna valamerre, aztán utána elmentem egyetemre, az Itthoni barátaimtól eltávolodtam, mert egész évben nem találkoztunk, az egyetemiek meg távol laktak, akkor két nyarat dolgoztam, tanultam nyáron, meg ilyenek... tök megváltoztam, mert régebben ittam, cigiztem, buliztam, aztán utána meg jó gyerek lettem... pár éve meg már nincs is igazi nyaram, mert ugye munkahelyen nincs nyári szünet és tökre hiányoznak a régi nyári szünetek...
2014. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
ba*fas* vagy ne haragudj. Ha unatkozol a szünetben, akkor ez az igazság. Erről csak te tehetsz. Gondold bele milyen lesz majd 26 évesen visszaemlékezni munka közben, hogy voltam kamasz, semmi dolgom se volt a szünetben és otthon rohadtam. Csodálatos érzés lesz, tapasztalatból mondom.
2014. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szenvedsz is, még mindig jobb itthon szenvedni mint a suliban. Itt nincsenek kötelezettségek.
2014. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!