Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiús anyukák. Mit...

Kamasz fiús anyukák. Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
13 éves lesz a fiam. Nem tudom, hogy a korához képest mennyire érett, de azért már szőrösödik. Természetesen nem olyan, mint egy felnőtt férfi, de azért mégis van egy 3x5 cmes kis hónaljszőre is. Ma azt kérdezte tőlem, hogy leszedetheti-e.Mondtam neki, hogy szerintem ilyen fiatalon ne borotválja, mert nehogy csúfolják az osztálytársai, hogy neki nem szőrösödik. Na meg azt, hogy erre akár büszke is lehet. Erre azt mondta, hogy a többieknek sincs. akkor most tényleg ciki?
2010. jan. 5. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

amikor elkezdett nőni, én is leborotváltam, de mostmár nem.... hagyd rá szerintem, ez nem egy tetoválás.


17/f

2010. jan. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én borotváltam már, szerintem a maii világban a szőr cikibb...
2010. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem anyuka vagyok, csak egy srác:), de azért leírom a véleményem: én 14 éves koromban kezdtem borotválni, mert zavart is, meg ugye a divat...:) Nem vagyok izzadós, de jobban szeretem, ha nincs kutya:D Főleg nyáron jó, hogy nincs, mert -ahogy írta is valaki-ujjatlan pólóban ciki lenne, ha ugatna a kutya:D Na meg a strandon is megnéznének.... Én nem tapasztalom, hogy gyorsan visszanőne.... Ha meggondolja magát ismét, csak nyugodtan:) Üdv: Gyuszi,16
2010. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi vesz rá egy gyereket, akár lányt, akár fiút, hogy ezt a szüleitől megkérdezze :) Vagy ez lenne az ideális kapcsolat a szülő és a gyerek között? Nem tudom.

Én legalábbis soha nem kérdeztem.

2010. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!