Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk! Hülye kérdés, de válaszo...

Fiúk! Hülye kérdés, de válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel már csak egy szelet maradt valamiből.(süti xy kaja) És a húgotok a fejetekhez vágja, hogy ne egyél többet, mert már egy csomót megettél és más is szeretne enni.

Erre mit válaszolnátok? ( Na jó mielőtt hülyének néznétek, igazából egy történetet írok és nem nagyon tudom egy fiú mit válaszolna egy ilyen helyzetben)

Tegyük fel hogy ti csak azért is megakarjátok enni azt az utolsó szelet kaját. És kicsit bunkósan erre vissza kéne vágni valamit.


2014. júl. 2. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ha csak egy szelet van én mindig otthagyom, hogy ne én egyem meg az utolsót
2014. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy öcsém és akármilyen mohó is, még ha nem is az egészet de az utolsó szelet felét felajánlja.


Na meg ha írni akarsz valamit, neked kell kitalálni a karakter reakcióját/szavait. Lehet az életből meríteni, de semmi értelme a más által idevetett mondatokat beleírni.

2014. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel arról nem árultál el semmit, hogy milyen a jelleme a megírni kívánt fiúnak, nem tudok mondani konkrétat.


Ha f***fejnek akarod ábrázolni, akkor nyilván azt mondja, hogy "Lesz***m." és betömi a pofájába.

Ha korrektnek, akkor meg meghagyja.

2014. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyasmit mondanék ha nagyon bunkó akarnék lenni hogy 'inkább köszönd meg hogy nem hagyom hogy tovább hízzál' vagy 'én csak vigyázok a súlyodra'. De mondjuk azért a saját húgom önbizalmát nem rombolnám ennyire.
2014. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Személy szerint semmit se válaszolnék, ha még jogosan is szóltak meg, akkor lemondanék a sütiről. Ha nem, akkor csendben megenném. :D


Viszont lehetséges válasz lehet, ha bunkók akarunk lenni, hogy farkastörvények uralkodnak.

2014. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igen-igen tudom, hogy ezt magamtól kéne csak nem jutott semmi jó az eszembe, és innen próbáltam ihletett meríteni. Zöld pacsi ment mindenkinek a válaszokért.
2014. júl. 3. 08:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy "oké" és megenném:D
2014. júl. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt mondanám: "Kopj le, hugi" és betömném a számba.
2014. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!