Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy hülye kérdés, de...

Tudom, hogy hülye kérdés, de válaszolnátok?

Figyelt kérdés
37+6hetes vagyok,ha a párommal szeretkezünk és bennem élvez el,ugye attól még nem fogan meg a következő baba? bocs a hülye kérdésért tényleg,de nem vagyok tisztában vele.
2010. jún. 17. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Ne aggódj nem fog mert nem is tud mivel ilyenkor nincs mit megtermékenyítenie.Nyugodtan élvezzétk csak egymást,de a szülést követően már viszont fen áll az eséj.
2010. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nem fogan meg szerintem.

Én nem hallottam olyat hogy terhes nő védekezik.

2010. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem:)!
2010. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! szeretnénk kiélvezni,amíg lehet! Boldog babavárást mindenkinek!
2010. jún. 17. 18:13
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Bocs az őszinteségért: de hülye kérdés:) De megértem,hogy felvetődött benned.

Nem kell izgulni azért nem megy az ilyen könnyen és gyorsan:)

Élvezd a babavárást., azt,hogy a férjed szexisnek tart kismama-anyukaként:)

Sok sok boldogságot:)

2010. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor már nem! :) Kb. 1-2 hetes beágyazódott , vagy folyamatban lévő terhességnél LEHET olyan, hogy egy petesejt újból megérik és bumm még a kiskatonák célhoz érhetnek. Ebből még lehet kétpetéjű ikerterhesség, ahol a másik baba"kora" 1-2 héttel tolódik.De később már - némi vérzés ugyan lehet- a hormonok szigorúan leállítják a peteérést. Érdekes dolog ez....:D
2010. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem fog, nem is tud.Azonban olyan lehetséges,hogy ha szinte egy időben(asszem fél óra a max eltérés) vagy 2 pasival és mindkettő benned megy el akkor lehet 2 baba egyszerre más-más apától, sőőőt láttam már olyat is,hogy az egyik 1-2 héttel kisebb volt mint a másik és nem csak az uh szerint, de az csak Doktor House volt:D


A kérdés amúgy elég lüke,én kb általánosban kérdeztem ilyet, de sebaj:DÉs nem sértsnek szántam:)

2010. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Viszont én a discoveryn láttam amikor bemutatták a magzat fejlődését az anyaméhben hogy megfogant még egy baba,de az még a terhesség elején történt.Ekkora terhességnél már tuti hogy nincs ilyen.
2010. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem fél óra a max diferrencia, hanem egy két nap:) De amikor már látszik a terhesség, tehát 5-6 hetes kor körül már ilyen nem fordul elő, ne aggódj:)
2010. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem menstruálsz mégis mitől lenne peteérésed? jézusom elsős biosz.
2010. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!