Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ne most változtassak nevet,...

Ne most változtassak nevet, majd érettségi után, ugye?

Figyelt kérdés
Nem is igazán név változtatás csak szeretném ha nem az első hanem a második kereszt nevemen hívjanak. Nem hiszem, hogy most így 11 osztályba meg kéne kockáztatni max ha elballagtam... Ebben még nem vagyok biztos, de ha felnőtt leszek lehet, hogy el is törlöm a középsőt... Úgy egyszerűbb...
2014. júl. 18. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell nevet változtatni, csak közlöd az ismerősökkel, higy te mától nem Kriszti vagy, hanem Zsuzsi.
2014. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Egyik rokonom (lány) ugyanígy volt, egyetemre már úgy ment hogy x helyett (első keresztneve) y-ként (második) mutatkozott be. Aztán pár évvel később mikor férjhez ment és épp kéznél volt egy anyakönyvvezető, akkor cserélte meg hivatalos formában is :) De azért arra számíts hogy akik x-ként ismertek meg azok soha nem fognak már y-nak hívni.
2014. júl. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se most 11-ben kezd ezt el. Érettségi után, amikor új helyre mész, akkor már a másik neveden mutatkozz be, és nincs gond. A barátnők szerintem most is szívesen áttérnek, de a tanárokkal, távoli haverokkal csak a gond lenne és az örökös magyarázkodás. Majd idővel átállsz! :)
2014. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg megakarod változtatni, akkor azt minél előbb tedd, mert nem mindegy, hogy hány iratot kell lecserélned. pl.: érettségi bizonyítvány
2014. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
KÖszi szépen! :) Mindenkit felpontoztam.
2014. júl. 18. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az iratok változtatása is valóban pénz,ráadásul nem kevés!:)
2014. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne felejtsd el, hogy 18 ev alatt a szüleid beleegyezese is kell hozza.
2014. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!