Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ha érettségi után...

Kamaszok, ha érettségi után választhatnátok, hogy hová mentek nyaralni egy hétre külföldre, ezek közül mit választanátok, és miért?

Figyelt kérdés

- Szentpétervár

- Anglia (ezen belül falucska, vagy London)

- Párizs

- Barcelona vagy más spanyol város

- Svájc

- Svédország

- Norvégia


17L



2014. máj. 28. 16:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
vagy Barcelona vagy Svédország
2014. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
61%
Szentpétervár igen,mert érdekel,hogy nézhet ki, hátránya,igen szegény országban található! Anglia biztos, főlleg London, nevezetességei miatt és mert tudnék beszélni! Párizs a kultúra miatt. Svájc a gyönyörű tájak miatt. De talán az első jelenleg: London!
2014. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%

én Barcelonát választottam, és jó döntés volt, van ott minden, amire egy fiatal vágyhat :)


L/21

2014. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Anglia(London)

Parizs

Barceloma

2014. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nekem is mind tetszik valami miatt.. :) Persze az is kérdés, melyiket lehet a legolcsóbban kihozni.. :)
2014. máj. 28. 16:58
 6/28 aHermann ***** válasza:
81%

Szia!

Bár már nem vagyok kamasz, azért válaszolok.

Nem ártana mondjuk tudni, hogy mi az amit szeretsz (kirándulás, városnézés, bulizás).

Ha a bulizás döntő érv, akkor mindenképp valamelyik város mellett döntenék.


Szerencsés vagyok, mert a felsorolt helyek zömében voltam már.

Norvégia vagy Szentpétervár között döntenék. Erre a két helyre nem valószínű, hogy hamar visszatérsz, mert mindkettő nagyon drága hely, főleg Norvégia. Mondjuk jó lenne tudni, hogy Norvégián belül hova....

Szentpétervár álomszép, főleg nyáron, éjfélkor még fent van a Nap. Gyönyörű maga a város, a környékre érdemes elkirándulni, mert a cári paloták meseszépek.


Svájc is szép, de oda inkább körtúrát/csillagtúrát érdemes szervezni.

Svédországban Stockholm és környéke szintén gyönyörű, de oda nem olyan vészes az eljutás, azt később is meg tudod ejteni.


Párizs, Barcelona, London bármikor elérhető.

2014. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 aHermann ***** válasza:
Ha az ár is döntő szempont, akkor Barcelona vagy Párizs. A felsoroltak közül talán ez a kettő a legolcsóbb (eljutás, szállás). Diákként meg sok kedvezmény jár (főleg a franciáknál).
2014. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én Párizsba fogok menni jövőre ha végeztem a sulival. Voltam már két éve is de annyira gyönyörű az a város hogy nem lehet betelni vele. :)
2014. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Norvégia. Voltam már ott, és imádtam :) (Majdnem ki is költöztem, csak az élet aztán közbe szólt)
2014. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

NORVÉGIA <3


Számomra egyértelmű :D ott szeretnék majd élni! Imádom!


14F

2014. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!