Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyik nap láttam egy tinilányt...

Egyik nap láttam egy tinilányt ilyen öltözetben. Szerintetek ez normális, csak én vagyok nagyon maradi, hogy ku*r*snak tartom? Nem érzi kínosan magát benne?

Figyelt kérdés

[link] ilyen nadrág


[link]

egy ilyesmi felsővel


2014. júl. 23. 09:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
43%
Sztem a baj veled és az életeddel van, ha ennyire ráérsz és ennyire foglalkoztat hogy màs hogyan öltözik....még képes vagy keresni és ide is kiirni.
2014. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
39%
A nadrággal nincs gond, a felső tényleg picit kevés, de nyár van, meleg van, ráadásul strandon még többet látsz az emberekből, ők is kvák? Részben megértem az ilyet, mert nekem is melegem van ujjatlanban, legszívesebben bikiniben rohangálnék mindenfelé.
2014. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
52%
meleg van, meg ha jó alakja van akkor vegye fel nyugodtan, én soha nem mennék így ki utcára, szóval nagyon kínosan is érezném magam 15l
2014. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
A short szerintem jól néz ki, a top-ot valószínűleg nem venném fel. Mondjuk a nadrágot sem, mert gyűlölöm a testem, de ez mellékes. Ha jó az alakja, akkor hordjon ilyet..:D
2014. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
Rém gusztustalan! :/
2014. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
a nadrággal semmi probléma, de az a felső kicsit sok. én nem venném fel,pedig hordok rövidebb topokat. ez kb egy melltartó. ennyi erővel nem is kell felső..
2014. júl. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
40%
A nadrág még elmegy, bár nem túl szép, a felső ronda és közönséges.
2014. júl. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A gatyával nincsen baj, de a fölsőt azt nem bandeau topnak hívják? Amit a nagy kivágású pólók alá kell felvenni? :D Meg a link nevében is benne van, hogy yoga bra, tehát melltartó... Az már tényleg túlzás.
2014. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát a felső szerintem túlzás. Vagyis csak olyan, mint aki mutogatni akarja magát. De ha tényleg szép, sportos alakja van, akkor hadd tegye.
2014. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egyébként a az általad bemutatott leányzónak erősen ízlésficama van, ugyanis ezt a 'bandeau' típusú felsőt bővebb szabású trikók alá tervezték, hogy a hónaljrésznél ne a melltartó kandikáljon ki. Például itt egy ízléses(ebb) megoldás. [link]
2014. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!