Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok, mit gondolnátok egy...

Kamaszok, mit gondolnátok egy ilyen osztálytársról, hogy viszonyulnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Egy fiú, aki nem vicces, csendes, nem nagyon beszél senkivel az osztályból csak próbálkozott, de nem nagyon ment neki, inkább facebookon ír rájuk. Ha valakivel beszél általában kérdezget, és csak kettesben szeret beszélgetni. Csapattevékenységekre nem nagyon alkalmas. A hobbija eltér a többiekétől, nem valami szórakoztató dolog az se benne. Kisebb beszédhibája van, valamikor túl halk és gyors.

Szóval egy ilyen osztálytárshoz hogy viszonyulnátok? Próbálnátok vele haverkodni, megismerni, vagy köszönnétek neki egyáltalán?

Lányok és fiúk válaszát is várom.



2012. okt. 12. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem próbálnék meg vele haverkodni és ismerkedni se, köszönni hát az belefér, de nem kézfogással.


16/F

2012. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és a válaszhoz indokot is kérnék ha lehet.
2012. okt. 12. 19:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én érdeklődnék iránta, mivel alapvetően igyekszem a legtöbb osztálytársammal jó viszont kialakítani, barátságos is vagyok. Valamint elég toleránsnak és felnőttnek tartom magam ahhoz, hogy emiatt senkivel kapcsolatban se legyenek előítéleteim. Hiszen benne is lehet valami különleges, sőt, biztosan van!

18/L

2012. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kamasz, de amikor az voltam, visszahúzódó voltam magam is. Baromi rosszul esett, hogy soha senki nem jött oda hozzám, bevonni a közös dolgokba, együtt lődörögni valamerre, nem hívtak bulizni...


Tehát ha ma lenne ilyen típusú osztálytársam, megismerkednék vele, biztosan van egy-két dolog, amiről szívesen beszélget, amibe bele lehet vonni.

Köszönni nyilvánvalóan köszönök azoknak, akikkel naponta együtt vagyok.

2012. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mi a keresztneve annak akiről írsz? Kíváncsi vagyok rá :D
2012. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Balázs
2012. okt. 16. 15:27
 7/12 A kérdező kommentje:
miért érdekelt?
2012. okt. 16. 15:35
 8/12 anonim válasza:
Felmerült a gyanú h rólam írták, de rendkívül kicsi az esély, és engem nem is Bazsinak hívnak. Mindenesetre a kérdésedről: Szerintem sem kellene ezért kiközösíteni, valószínűleg minden oka megvan arra h visszahúzódó. :)
2012. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, melyik megyében laksz?
2012. okt. 16. 16:46
 10/12 anonim válasza:
Nógrád
2012. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!