Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Ti meddig engednétek...

Szülők, Ti meddig engednétek el a fiatokat, ha egyáltalán elmehetne?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársamnak lesz a 16.születésnapja.(én 15)

A városban kibérel egy galériát,és ott leszünk úgy 40en,szülő nélkül.

Meddig engednétek el?



2014. júl. 31. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
11-ig.
2014. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
2 - ig. És én mennék érte
2014. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

nekem sosem szabják meg, hogy meddig maradhatok, csak normális állapotban érjek Haza. Sosem jöttek még értem, ha nem kértem. Úgyis tudják, hogy van pia a bulikban, meg inni is fogok, de próbálok annyit inni, hogy ne legyen probléma. Korábban már párszor túlittam magam, kb. tudom, hol vannak a határok, de ha jó a társaság, akkor valahogy nem sikerül tartanom a határokat és bízom benne, hogy senki nem veszi észre XD

Ha most mész először bulizni, akkor tényleg ne igyál sokfélét, mert összekavar és hányni fogsz, meg ne is igyál sokat. Első pár alkalommal lássák rajtad, hogy normálisan viselkedsz és akkor már elengednek.

16F

2014. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Amíg kedve tartja.
2014. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha megbízható, akkor maradhatna, ameddig akar. 15 évesen már tud vigyázni magára..
2014. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15 évesen max 11ig, és én mennék érte.
2014. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kös
2014. aug. 1. 10:53
 8/11 A kérdező kommentje:

Véletlenül elküldte..

Szóval,köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

Végül engem elengedtek addig ameddig szeretnék,csak legyek elérhető,és ragaszkodtak hozzá,hogy ők jönnek értem.

Köszönöm még egyszer,ment a zöld kéz!

2014. aug. 1. 10:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért a double standard-ek megfigyelhetők. :D Ha lány lennél, akkor még olyan válasz is jött volna, hogy egyáltalán nem engednének el.


Tudom, a lányokat megerőszakolják, meg bedrogozzák, meg megölik, a fiúk meg nagyok és erősek, és már meg tudják védeni magukat.


Csak ez nem ilyen egyszerű, nekem egy fiú haveromat erőszakolták meg még régebben (3 hónapig tartott, amíg összekapartuk a lelkivilágát), a mai csajokat meg már nem kell félteni annyira, ki van nyílva a csipájuk.


Na mindegy, egyébként én is elengednélek, ameddig jól esik, felajánlanám, hogy érted megyek, meg közölném, hogy azért annyira ne csapd szét magad.


A fentit is csak azért mondtam, mert éreztem a kettős mércét a válaszokban.

2014. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Megerőszakolástól nem félek,mert 180cm magas vagyok,és 6éve járok küzdősportra,mellette futok,és ha nincs edzés elmegyek külön.:D

Meg ez zárt buli lesz,ráadásul mindig értem szoktak jönni.

Bedrogozni meg esélytelen,hogy be fognak,mert nem dohányzok,és a poharamat meg nem teszem le.

2014. aug. 2. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!