Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti elengednétek 17...

Szülők! Ti elengednétek 17 éves lányotokat a Sziget fesztiválra?

Figyelt kérdés

Egy napos jegyet szeretne venni és az egyik barátnőjével menne.Megbízhatónak tartom de eddig nem nagyon volt ilyen éjszakába nyúló és persze ilyen nagyobb,komolyabb buliban.

Fesztiválozók szerintetek van helye ott egy 17 éves lánynak?



2014. aug. 1. 23:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
16 éves kortól teljesen oké még a hetijegy is, ha megbízható barátokkal van. Egy 14 évesnek még tényleg nincs ott semmi keresnivalója, de egy 17 éves làny nyugodtan, bár én jobban örülnék, ha nagyobb társasággal menne el.
2014. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Én 16 éves koromtól jártam minden évben, már a férjemmel megyek, jövőre a kislányunkkal (pedig én nem is Pesten éltem, Debrecenből mentem fel mindig). Talán az egyetlen európai színvonalú könnyűzenei program, engedd nyugodtan.
2014. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
13%
csak nehogy megkurják,esetleg gyereke legyen figyelmeztesd
2014. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
78%
Volt alkalmam a Szigetfesztiválon dolgozni mint securitys, és minden szülőnek mondom, hogy aki elengedi a lányát egy ilyen helyre magára vessen. Két nyarat töltöttem a szigeten, de elég is volt. Többet láttam mint egy öregedő ember.
2014. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
De azt ugye tudod kedves ex secus, hogy nem a sziget csinálja ezeket a dolgokat, hanem a szétesettebb kamaszok...? :) Csak mert én pl. egészen jól jöttem el onnan általában... Mondom, most is járunk, mindegyikünk orvos a 10 fős csapatból, és mindegyikünk viszi a gyerekét is jövőre. :)
2014. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Nem kell félni. Ha a lánya normális akkor semmi gond nem lesz. Elmegy a fesztiválra sétál egy jót, körülnéz. Iszik eszik, aztán mehet a koncertezés amíg a lába bírja. Ennyike. Aki nem akar gondot az nem is fog találni komolyabb fesztiválokon.
2014. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A Sziget az egyik legjobb európai könnyűzenei fesztivál. Nincs szarrá szabályozva, elengedheted magad, mégis megvan a biztonságérzet. 17 évesen simán belevetheted magad a Szigetezésbe.
2014. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
én kinn dolgoztam a Szigeten tavaly és nem ajánlom 18 év alatt senkinek. Itt minden van és bármi megtörténhet igenis bárkivel.. arról nem is beszélve hogy hazafelé hajnalban eléggé veszélyes a város
2014. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
oh jesus christ. minden hely veszélyes, még egy disco is...Ha nem vagy retardált akkor nem lesz gond.
2014. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#8

Akkor a következő Sziget fesztiválon már nem verik/erőszakolják meg, rabolják el?

2014. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!