Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti elengednétek 17...

Szülők! Ti elengednétek 17 éves lányotokat a Sziget fesztiválra?

Figyelt kérdés

Egy napos jegyet szeretne venni és az egyik barátnőjével menne.Megbízhatónak tartom de eddig nem nagyon volt ilyen éjszakába nyúló és persze ilyen nagyobb,komolyabb buliban.

Fesztiválozók szerintetek van helye ott egy 17 éves lánynak?



2014. aug. 1. 23:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"csak nehogy megkurják,esetleg gyereke legyen figyelmeztesd"


Az a lány, akit erre figyelmeztetni kell 17 évesen, az valószínűleg ettől az egy mondattól megváltozik majd...


Én nem emlékszem pontosan, de szerintem 17 voltam, mikor először mentem, én is egy barátnőmmel. Nem lett smemi bajunk, még csak enm is ittunk, ha alányod megbízható, engedd el szerintem. napi jegyről beszélünk, oda ki lehet engedni. Egy hétre már elgondolkodtató, de egy napra mért ne. A securitysnek: valószínűleg, mivel securitys vagy, azokkal kerülsz kapcsolatba, akiket ki kell dobni, vagy ápolni kell. Mivel én nem ittam a fesztiválon, sosem találkoztam securityssel "embernagyságban". Érdekes...

2014. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"én kinn dolgoztam a Szigeten tavaly és nem ajánlom 18 év alatt senkinek. Itt minden van és bármi megtörténhet igenis bárkivel.. arról nem is beszélve hogy hazafelé hajnalban eléggé veszélyes a város

"



Bármi csak azzal történhet meg, aki nem tud magára vigyázni. Tényleg lehet, hogy vannak, akik hülyék, de sosem szóltak hozzánk, és ha nem akarod, nem lehet bevonni téged semmibe. Én megyek idén is.

2014. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó megjegyzés: én ijesztőbbnek tartok egy egyetemi gólyatábort, mint a sziget fesztivált...
2014. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%

Két 17 éves lánynak a Sziget, ami tele van drogosokkal? Nem, így kettesben nem engedném el a lányomat. Rengeteg helyről hallottam, hogy nagyon lement a színvonala az egéz rendezvénynek ..:/ Én éppen ma jöttem haza az east festről, 5 fiúval voltam, de még ide sem mentem volna el 'csak' egy barátnőmmel.

17/L

2014. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
east fest egy moslék fesztivál. sziget nem. A színvonal max zenei téren romlott. Drogosok meg mindenhol vannak. Bár a kávé és az alkohol meg képzeld. a cigi is az.
2014. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Anya, te vagy az?
2014. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Én soha nem voltam a Szigeten, annyira nem vonzanak a fesztiválok, de Fezenre kimentünk a középsulis barátokkal. Mindig vigyáztunk egymásra, soha senkivel nem is volt semmi gond.


A szülő ismeri a legjobban a gyerekét. Ha rendes, megbízható lány, szerintem nyugodtan el lehet engedni. Ne tegye csak úgy le a poharát, ha letette és nem figyelte, már ne igya meg. Ne fogadjon el senkitől semmit csak úgy jófejségből, mindig maradjanak együtt a barátnőjével és ha mégis elkeverednének, akkor beszéljenek meg találkozó pontot, ha bármelyikük fáradt, induljanak együtt haza. Mértékletességgel és józan ésszel minden fesztivál "túlélhető".


Értelemszerűen, ha 17 éves korára nincs meg a magához való esze, akkor lehet otthon csücsültetni, de nem biztos, hogy az segíti a személyiségfejlődését. A 8-asnak meg üzenem, hogy attól, hogy 18, még pont semmivel nem érettebb, mint egy 17 éves. Szerintem nem hülyeség az amerikai 21 év. Kb. akkorra nő be valaki feje lágya, vagy kicsit később.

2015. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy 17 évest 1 napra elengednék a SZigetre, mindenképp! Ha megbízható, normális lányról van szó.


Én is 17 évesen voltam először a szigeten, 1 napot, a kedvenc együttesemért mentem. Azért egy 17 éves nem olyan kicsi már hogy ne tudna magára vigyázni.

2015. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Egy 16 évest is elengednékcegy hétre a szigetre. Ráadásul ha vhol otthagynám a poharam 20 perc után is beleinnék. Oda nem az alja réteg megy.
2015. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!