Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 17 éves hugomról durva...

A 17 éves hugomról durva dolgok derültek ki. Mit csináljak? Beleszóljak egyáltalán?

Figyelt kérdés

megláttam a telefonján egy üzenetet, így szólt: 6 kor nálam, Mestered

kicsit csodálkoztam mi ez, de többet nem foglalkoztam vele, aztán mégis rákérdeztem. Mivel nagyon jó a kapcsolatunk elmondta, hogy van egy barátja akivel bdsm játékokat játszanak..... a srác 20 éves, fél éve ismerik egymást

na ezek után szóhoz se tudtam jutni


2014. aug. 7. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha ő élvezi, és önszántából van benne, akkor szerintem igazán nem érdemes ezzel foglalkoznod. Beleszólni pedig semmi jogod nincsen! Amit csinálnak, az nem illegális, nem etikátlan, 100%-osan az ő dolguk. 17 évesen már nincs egészségtelen hatása lelkileg annak, hogy szexel, úgyhogy had csinálja úgy, ahogyan neki jó!
2014. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkinek vannak fétisei. A BDSM csak szerepjáték, normális esetben biztonságos, legfeljebb felületi sérüléseket okoz és a mester-szolga viszony csak a hálószobában áll fenn. Ha egyébként a lányod normálisan viselkedik és boldog, akkor nincs ok az aggodalomra.
2014. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, húgod :D
2014. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom, a BDSM-rész nélkül fel sem merült volna benned, hogy kiírd a kérdést. Egyetértek az előttem szólókkal, nincs ebben semmi különösebben kiakasztó. Amíg ő is élvezi és nem áll fenn egészségügyi kockázat, úgy szexel, ahogy akar.
2014. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi az a BDSM???
2014. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:

bondage, szadomazo

2014. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ebben semmi durva. Ő ezt szereti, te meg fogadd el.
2014. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
hát szerintem meg gáz.Nehogy már normális legyen a szado-mazo mert menten elájulok.
2014. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon aggódsz érte, és olyan a kapcsolatod a húgoddal, akkor beszélgess el vele, de ne akard lebeszélni, csak bizonyosodj meg róla, hogy ő is akar mindent, nem a fiú miatt ment bele, élvezi, és biztonságosan csinálják. Nem tiltani kell, hanem tutira menni, hogy mindent ő is szeretne, érdekli, és a fiú kellő óvatossággal és tapasztalattal rendelkezik. Esetleg beszélgess el a fiúval is, ha gondolod, bár ha bízol a húgodban, akkor szerintem nem szükséges. Kösd a lelkére, hogy ha valamire nem érzi készen magát, akkor mondja meg a fiúnak, álljanak meg.

Egyébként meg el kell fogadnod, ha ez jön be neki, elég érdekes téma, és ha kellő odafigyeléssel csinálják, valamint mindkét fél élvezi, akkor jó. A későbbi kapcsolatait -ha lesznek- nem feltétlenül fogja befolyásolni, mert ha az esetleges jövőbeli partnere nem szeretne részt venni ebben, akkor azt illik megérteni és félretenni.

2014. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

És akkor mi van? Amíg mind a ketten élvezik, nincs kényszer, szerintem semmi baj ezzel.


De mit nézegeted az sms-eit? Ez ezerszer durvább, mint a bdsm, már ne haragudj!

2014. aug. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!