Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti, örülnétek, ha?

Szülők! Ti, örülnétek, ha?

Figyelt kérdés

A 14éves fiatok bejelentené,hogy barátnője van,és tudnátok,hogy a csóknál nem állnak meg? Véleményekre vagyok kíváncsi! Ki mit gondol erről,mi lenne a reakciója?

Kort,és nemet írjatok!



2014. aug. 7. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerinted? Normális szülő nem örül hogy a gyerek fia, már szexel.Minek sietni basszus nem ráértek még? A kislány hány éves? 12?

27/N

2014. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A lány 15éves.Köszönöm a választ!
2014. aug. 7. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem sőt nagyon kiborulnék

lévén ennyi idősen nem szexelned kellene hanem pl bicajozni a haverokkal

2014. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

De könyörgöm azt nem érti meg senki hogy 14-15 évesen már mindenki vágyik a szexre! Akkor mit csináljon? Maszturbálhat de egy idő után az már nem elégíti ki. Nyilván meg kell beszélni hogy védekezzenek, de ha akarnak úgyis szexelnek mert ez ugyanúgy szükséglete minden embernek mint az evés alvás és egyebek.

Akik ezeket írják 14-15 évesen nem vágytak a szexre? Vagy 18 éves korukig elvoltak masztival?

2014. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Abszolút nem örülnék!


39/N, 3 gyermekkel, köztük egy 14 évessel.

2014. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es. A kamaszok meg azt nem értik meg hogy testileg, bár szerintük készen állnak, lelkileg nagyon nem.Látom te is az vagy még nagyon. Senki ne mondja nekem hogy egy 14 éves nem bírja kivárni még azt a kb 2 évet amíg 16 nem lesz. Számomra még az is korai, de elfogadhatóbb mint ha egy 14 éves kisgyerek csinálja, nulla felelősségérzettel. Most írni fogod hogy de igen van, megfontolt meg minden, de ez nagyon nem igaz. Hány 13-15 éves tinikét látsz itt minden nap sírni hogy terhes lettem jajj hogy mondjam el, de az abortusz meg kell mert jajj én még gyerek vagyok? Ilyenkor gyerekek, szexelni meg már nem?
2014. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

a 4-es vagyok

17 éves vagyok.

Én már kb 10 évesen tudtam hogy védekezni kell vagy még előbb, és 12 évesen mikor itt olvasgattam, már akkor nem értettem hogy lehet valaki olyan hülye hogy nem védekezik. De ha védekeznek, akkor az ég világon semmi hátrányát nem látom, ha olyanok akik szeretik egymást, lefekszenek egymással. Az hogyha valaki fűvel-fával lefekszik az inkább erkölcsi kérdés, de ha nincs maradandó következménye (persze a személyiségre van negatív hatása) akkor bár elítélendő de mindenkinek magánügye.

2014. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
4-es, ne haragudj de sejtettem hogy tini vagy. Majd ha lesz egy lányod, és 14 évesen eléd áll nagy büszkén, hogy a szomszéd Pista gerincre vágta, akkor is így vélekednél? őszintén...
2014. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az természetes hogy egy 14 éves fiúnak barátnője legyen. Nem tudom hogy konkrétan szeretkezésre gondolsz e vagy pettingre. Én a pettingben nem látok kivetni valót,nincs behatolás ergo nincs terhesség de a vágyaitokat kielégítitek. De ezt ne úgy hogy egyik nap összejöttök másik nap meg már könyékig nyúkálsz benne. Ehhez is egy komoly kapcsolat kell. A szeretkezéshez meg még inkább, és nagyon-nagyon felelőségtudatosnak kell lennetek. a védekezésre pedig figyelnetek kell!!
2014. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem is értem, miből gondolná, hogy nem állna meg a szexnél? A fia megmondta neki, hogy ha lesz csajom, akkor tuti egyből lefekszem vele, vagy mi? XDXDXDXD szerintem hülyeség ez, örülnék, hogy van csaja, de nem gondolkodnék ilyenen, hogy mit csinálnak, csak beszélgetnék vele, hogy hogyan látom én ezt a dolgot, de amúgy semmi extra.
2014. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!