Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit csinálnátok ha...

Szülők! Ti mit csinálnátok ha a lányotok nagyképű, "cicababa"?

Figyelt kérdés
Meg nem mozdítana semmit. (magától) mindene a divat. És 14 éves
2014. aug. 9. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Itt már valami nagyon el lett rontva, de még "menthető" a helyzet. Olyan nincs, hogy magától meg sem mozdít semmit, ugyanis amíg nem szokik rá erre, addig nem mehet sehova. És elég unalmas a nyár, ha az ember internet nélküli otthon ülésre van ítélve, szépen megtanul rendet tartani maga körül és sminkelés meg ruhavásárlás helyett hasznosan eltölteni az időt.
2014. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Az apja tömi pénzel. (sajnos elváltak) lenézi a szegényebbeket.. Neki mindenbol a legjobb , leg ujabb van. Es az anyja is ugyan ilyen viselkedésu.... Es még mellé nagyon helyes is a csaj... (Budapestről jöttek 3 hónapja)
2014. aug. 9. 17:06
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
a divatra te adod neki a pénzt :) szóval ezt te rontottad el
2014. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én a barátnője vagyok :) és attol tartok kezdek enis ilyen lenni
2014. aug. 9. 17:09
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
unatkozol kislány ? hosszú a nyári szünet :)
2014. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem unatkozok. De látom te igen.
2014. aug. 9. 17:18
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Majd pofára esik nem kell vele barátkozni ennyi.... majd rájön ha senki nem lesz mellette..
2014. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

én a 3 hónapos kislányommal vagyok otthon :) köszönöm érdeklődésed de nem unatkozok.

keress nyári munkát :) aztán nem anyuci apuci pénzét fogod szórni és azon aggodalmaskodni hogy féllsz hogy kezdesz olyan lenni mind a barátnőd :) bár 14 vagy. lehet hogy ez a korral jár. nyugi kinövöd

2014. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt már nem csak a barátnőddel, hanem veled is baj van. Elítéled, de ugyanakkor kezdesz te is olyanná válni. Hm, érdekes...

Amúgy meg egy hulladék ember lesz belőle, a szülő tehetne valamit a megfelelő módszerekkel, de ha nincs, aki megnevelje, akkor mit vársz?

2014. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem te vagy a cicababa és arra vagy kiváncsi mi a véleményünk ilyen emberekről. és te ilyen is szeretnél írni. szóval teljesen felesleges leírnom mit gondolok szerintem tudod jól.

lehet kinövöd még. vannak sokkal fontosab dolgok is az életben

2014. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!