Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok? 17/l

Mit csinálnátok? 17/l

Figyelt kérdés
Ha valaki azt mondaná nektek hogy rossz passzban van hetek óta és hogy most nem tud veled foglalkozni. Mennyi idő múlva keresnétek fel újra?
2014. jún. 4. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresném megvárnám hogy ő jelentkezzen.
2014. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha közeli barátnő, akkor megpróbálnék segíteni, hátha szüksége van rám, ha egyértelműen "magányra" vágyik, vagy legalábbis nem rám, akkor megmondanám, hogy ha szüksége van rám, akkor tudja hol talál és nem keresném, majd keres ha akar.
2014. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ő nem az a fajta aki szól ha már jobban van.
2014. jún. 4. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát így én is jártam(fészbukos,hosszú barátság(?)),és azt mondta ő is,hogy lelkileg nincs jól,kérdeztem azt is,hogy mi a problémája,és a kudarcokra fogta állandóan.Még meg is értettem.Aha,aztán később rájöttem,hogy dehogy a kudarcok miatt,hanem egyszerűen nem akar velem beszélgetni.Mindenki mással beszélgetett,meg tartotta a kapcsolatot.Csak nem volt képes megmondani.
2014. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!