Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit csinálnátok ha...

Szülők! Ti mit csinálnátok ha a lányotok nagyképű, "cicababa"?

Figyelt kérdés
Meg nem mozdítana semmit. (magától) mindene a divat. És 14 éves
2014. aug. 9. 17:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Igen, tényleg van ennél fontosaBB, mint pl. a helyesírás :)

mert ugye itt gyiken mindenki tökéletes, sosem volt fiatal, majdnem mindenkinek 'van egy kislánya' és diplomája. :( ez olyan megható!


Na amúgy meg én magát az embert nézem. Én nem ítélem el, ha cica baba, ha 13 évesen szexel, ha örökszűz, ha kövér, ha vékony, ha meleg stb. Amíg velem rendes addig engem nem érdekel. Emberek nem szabad ítélkezni. Nem a másik miatt hanem MAGAD miatt. Én 17 éves vagyok, még szűz, nem élek egy kicsapongó életet. De tudom jól,hogy mindennek oka van. Mindenki itt nyávog,hogy 'jaj a mai fiatalok' és elszomorító, hogy csak a rosszat veszik észre az emberek. De ez a világon mindennel így van. Mennyit hallunk a háborúkról? Minden percben. És a békéről?

Tehát én nem gondolnék ezek alapján róla semmit. Neki ez a normális. Nekem az, hogy diákmunkára járok egész nyáron. Mindenki éljen úgy ahogy boldog csak másokat ne bántsunk és a magunk boldogságával és a szeretteinkével törődjünk a-helyett,hogy ítélkezünk és nem másért hanem magunkért. Az ítélkezés az irigység ikertestvére ! :)


Jó éjt mindenkinek!

2014. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha a szép szó nem segít akkor jönne a pofon, ez bőven a szülő hibája ha a 14éves taknyos kislány egy elkényeztetett cicababa
2014. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja és egy pofon megold 14 évet.
2014. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!