Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is korai az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is korai az együttalvás? Ti engednétek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már nagyon szeretnénk együtt aludni.Holnap lesz pontosan 10 hónapja,hogy együtt vagyunk.Én már megemlítettem a témát itthon.Apám egyből rábólintott(dagadt is a melle egyből:D),anyukámmal is megtudtam beszélni,ő is hajlott a dolog felé,de a bnőm szülei hallani sem akarnak erről.Az is felmerült,hogy én aludnék náluk,így azért mégis csak valamivel nagyobb biztonságban tudnák a lányukat,de ez sem jött be.A szülei pedig ismernek már,elég jól ki is jövök velük,bnőm is jól kijön az én szüleimmel.Egyszerűen nem lehet a szüleit megpuhítani.Szex az úgysem lenne,de azért rosszalkodnánk(petting),persze csak ha már mindenki elaludt.Még mind a ketten szüzek vagyunk.Én már kész lennék megtenni,de mondtam bnőmenk én nem siettetem,várok ameddig csak kell,bár mostanában mondogatja,hogy már elég közel van az akcióhoz,nem sokára megtörténhet.Szóval bármit megadnánk azért,hogy együtt aludhassunk.


Ti hogy kezelnétek a helyzetet? 17/F


Külön érdekesség:bnőm már betöltötte a 18-at


2014. jan. 3. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szívás! xD
2014. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Türelem. Legrosszabb esetben kérj a szülinapoda egy 2 személyes hétvégét egy panzióban.
2014. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez alapjában véve nem lenne rossz ötlet,de elég messze van még a szülinapom(május).:/
2014. jan. 3. 22:13
 4/4 anonim válasza:
A barátnőd 18 évesen azt csinál amit akar. Szerintem 10 hónap után, ennyi idősen egyáltalán nem korai, ha szeretitek egymást.
2014. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!