Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Legyetek őszinték:...

Kamaszok! Legyetek őszinték: ti kinevettek/lenéztek valakit azért, ahogyan öltözködik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem nevetek ki senkit érte, nem hangoztatom, de, hogy őszinte legyek, igen, fordul meg a fejemben, hogy "Te jó ég, ezt komolyan gondolta?". Szerintem mindenkinek, a különbség ott van, hogy tudja-e az illető, hogy egyáltalán nincs joga beleszólni. Mert én se veszem jó néven, ha valaki beszól a cuccaimra, ezért én se szólok be senkiére.


Azért persze nem nézek le senkit, ha olcsóbb, örökölt ruhában jár vagy valami, és azért se, ha csinos, alakját megmutató ruhában érzi jól magát, esetleg lány létére fiú cuccokban vagy fordítva. Viszont az összkép van, hogy nem tetszik, vagy megjegyzem magamban, hogy ez nem illik az alakjához, de sose mennék el odáig, hogy beszólok ezért. Ha jóban vagyok vele, esetleg kedvesen rávezetem, hogy a csípőnadrág nem a legelőnyösebb szerintem, próbálja meg a magas derekúakat, mert csodás művelnek, meg ilyenek :)

2014. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
nem! 17/L
2014. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Soha nem néztem le senkit azért hogyan öltözik.

De nevettem már olyan kisribizliken, akik 11-12 évesek(de ez 14-15 évesekre is vonatkozik) akik olyan gatyát fölvesznek, amiből szó szerint mindenük kilátszik. Vagy teljesen áttetsző pólót, ami alatt csipkés melltartó van( csipkés melltartó egy 11 éves kislányon, akinek még melle sincs).

Nem értem, hogy az anyjuk hogy engedheti őket így öltözve egyátalán el otthonról. 14L

2014. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én jókat szoktam nevetni a néniken akik kicsit furán öltözködnek meg néha másokon is de nem azért, mert lenézem őket hanem mert aranyos :) De van mikor megfordul a fejemben hogy ezt most hogy is gondolta.. Ilyenek az emberek ! :)
2014. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

Ha idegent látok, akkor nem nézem le, sőt, leggyakrabban megszánom, mert olyan kis szerencsétlenül tudnak kinézni némely emberek. :( (Látszik rajtuk, hogy nem veti fel őket a pénz.)

Ismerőseim körében már nem mindig sajnálkozok, hanem kifejezetten idegesít, hogy gyakran nagyon hanyag az illető, pedig lenne rá pénze, hogy ne így nézzen ki. Mintha direkt csinálnák.

2014. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Kinevetem őket(magamban),mert aranyosak,lenézni senkit se szoktam.
2014. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem szokott érdekelni, hogy ki hogyan öltözködik. Akinek tetszik a atílusa azt meg nézem a többivel meg nem foglalkozok.
2014. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kinevetni semmiképp sem, max. sajnálni. Többnyire azokat, akik valamilyen stílus "katonájának" állnak be, teljesen feladva az egyéniségüket. (hipster, goth, páwa, stb.) Többnyire azért, mert tudom, hogy azt hiszik magukról, hogy ők most mennyire egyediek, hú de önkifejeznek.
2014. aug. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem nézem le őket, csak esetleg magamban kinevetem, de akkor is tudom, hogy ezt nem kéne...

De nem azokat, akiknek van stílusa és az alapján öltözködnek, hanem azokat, akik egyszerre vesznek föl sportos, kvás, és ízléstelen cuccokat, ráadásul még az alakjukhoz sem illik.

Egyik barátnőm is eléggé tarka-barkán öltözködik (rózsaszín farmer, zöld póló, rikító narancssárga bőrdzseki), de még soha nem nevettem ki vagy néztem le, csak finoman próbáltam segíteni neki.

16/L

2014. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én inkább csak elképedni szoktam egy-egy összeállításon...Lenézni senkit nem szoktam emiatt. Amilyen ruhákat "érdekesnek" tartok a viselőjén, azt nem szoktam kinevetni, ő biztos így érzi jól magát. Ha pedig az anyagiak miatt visel olyan ruhákat, amilyeneket, akkor végképp nem nevetném ki
2014. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!