Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szigorú anyukák, apukák, ti...

Szigorú anyukák, apukák, ti hogyan cselekednétek ebben a helyzetben? 16l

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon szigorú, és elég sokszor visszaél azzal, amit én mondok, ezért se apumnak, se anyumnak nem szoktam mesélni. Van egy fiú, aki szivesen átjönne hozzám, mikor csak én vagyok otthon egyedül (a szüleimnek nem meséltem róla), mivel nem szeretne találkozni a szüleimmel. Én is nagyon szeretném, ha átjönne, viszont attól félek, hogy kiderül. Ha kiderülne, hogy a lányotok ilyesmit csinált a hátatok mögött, mit csinálnátok?

U.i.: Még nem volt barátom, és nem tudok a szüleimmel beszélgetni fiúkról



2014. aug. 15. 21:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igaza van azoknak, akik óvatosságra intenek! Legyél gyanakvó, ha nem elégszik meg azzal, hogy kezdetben még nem találkozhattok kettesben, nálatok, titokban! Először ismerjék meg a szüleid!
2014. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!