Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre mekkora az esély? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mekkora az esély? Vagy mit mondtok rá? Vagy ti hogyan kezelnétek? Hogyan cselekednétek ilyen helyzetben? Lent bővebben.

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek mekkora arra az esély,ha ma délután (07.24) elmennék a Margit szigeten napozó idős,érett hölgyhöz,köszönnék neki,beszédbe elegyednék vele,és közben pedig simogatni,masszírozni kezdeném a hátát és ha úgy alakulna akkor csókolóznék is vele és kitudja.....
2009. júl. 24. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a hölgynek ha esze van akkor képen vág és ott hagy, ha rá akarsz mászni így hirtelen. amúgy nem tudom ha bejössz neki akkor biztos szerencséd lesz. hajrá.
2009. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, hány éves vagy, de látatlanban azt mondom, ha a nő nem ismer (de lehet, hogy ha ismer, akkor is) leken egy nagy taslit. sztem óvatosabban közelíts, és ha pozitív a visszajelzés, akkor is lassan nyomulj. sok sikert!

31/L

2009. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!