Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van itt más olyan aki néha...

Van itt más olyan aki néha vagy gyakran iszik otthon egyedül?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Havonta egy-két Somersby-t otthon egyedül este, olvasás/gépezés mellett el szoktam fogyasztani, de nem hiszem hogy ez probléma :)

18L

2014. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sört szoktam inni esténként. Hát, jobb lenne ha nem innám, szerintem... L
2014. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Néha wishkey, vodka vagy pezsgő.


25\L

2014. aug. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én volt, hogy ittam. és nem jó mók, mert felmentem facere és butságokat írtam az ismerőseimnek :(((((((
2014. aug. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, mikor valaki annyit iszik, hogy részeg lesz.
2014. aug. 17. 08:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyik este annyira lefárasztottak a gyerekek, hogy miután elaludtak megittam egy pohár gin tonikot. Részegre soha nem innám magam mellettük,az anyám alkoholista volt, ráadásul nem tudhatod nem-e lesz rád szükség egy rossz álom, vagy hirtelen jövő betegség miatt.
2014. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Apukámmal néha kibontunk egy bort vagy megiszunk egy Somersby-t, de részegre csak akkor ittam magam itthon, amikor szilveszteri buli volt, akkor meg nyilván nem egyedül. :)
2014. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
előfordult már, de kinél nem, hogy este titokban szerelmi bánat vagy egyéb lelki probléma esetén nem ült ki az erkélyre vagy az ablakba és nem szívott el egy cigit pár pohár pia mellett...
2014. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem az nagyon nem jó, ha csak úgy lerészegedsz otthon egyedül. Hagyd abba, szerintem...
2014. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megesett már párszor, amikor rossz kedvem volt. Ezenkívül még akkor iszok, amikor nagyon beteg vagyok és csak kínlódok, akkor ha lerészegedek az a fájdalmat is csillapítja és lenyugtat.
2014. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!