Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Középiskolában 12. -es leszek,...

Középiskolában 12. -es leszek, és egész nyáron semmit se tanultam, ez baj?

Figyelt kérdés
Csak annyit, hogy augusztus közepén nekiálltam egy nap angol szavakat tanulni, átnézni őket, de aztán nem folytattam. Azonkívül semmit se csináltam ami tanulás. Pedig az biztos, hogy lenne mit, és az osztályomból jópáran biztos nekiálltak már.
2014. aug. 20. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Én soha nem tanultam nyáron. Sőt, év közben sem és mégis megvan az érettségim. Ne izgulj.
2014. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Persze, az a gyerek, akivel a szülők végiggyakoroltatták a nyarat, szeptemberben ügyesebb lesz, az egész nyáron csak vakációzó gyerek pedig szeptemberre mintha mindent elfelejtett volna. De október végére kiderül, hogy a gyötrésnek még sincs jutalma. A gyakorló gyerek addigra elfárad, unja a tanulást, a vakációzónak pedig minden eszébe jut, még azt is jól csinálja, amit a szünidő előtt nem tudott."



...Persze azért most már elkezdhetsz készülni, mert a tanárok nem biztos, hogy mind olvasnak Vekerdyt. :)

2014. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted, én még a szóbeli érettségi előtt 4-5 nappal még bulizni mentem, nyáron meg nem tanultam semmit, mégis leérettségiztem jó eredménnyel. te érzed, mennyire vagy jó tanuló, ha könnyen megy a tanulás, akkor nem kell elkapkodni a dolgokat, ha nehezebben, akkor rendesen készülj és hagy arra időt, hogy tudj ismételni mindig.
2014. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
+bux
2014. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól még, hogy 12.-es leszel, még nem kötelező az egész nyarat végigtanulni! :)

Ugyan én még csak 11.-es leszek, de biztos vagyok benne, hogy jövő nyáron annyit se fogok tanulni, mint te idén.

2014. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
5-ös: te is +bux
2014. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sose tanultam nyáron, mondjuk év közbe se nagyon.... xD

Mégis 5ös lett az összes érettségim és már az orvosit koptatom.

Amúgy igaza van annak aki írta, hogy végül is a képességeidtől függ, amiket te ismersz.

2014. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
8-os, igazán köszönöm a törődést, biztatást és aggódást, de igazán nincs miért, tekintve, hogy kitűnő vagyok :)
2014. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
6-ost akartam írni, fáradt vagyok már :D
2014. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Ne parázz, én 4 év alatt sem tanultam semmit, még is megvan az érettségim, tele négyesekkel... :D Nem kell parázni, menni fog az év is meg a vizsga is lazán :)
2014. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!