Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Középiskolában 12. -es leszek,...

Középiskolában 12. -es leszek, és egész nyáron semmit se tanultam, ez baj?

Figyelt kérdés
Csak annyit, hogy augusztus közepén nekiálltam egy nap angol szavakat tanulni, átnézni őket, de aztán nem folytattam. Azonkívül semmit se csináltam ami tanulás. Pedig az biztos, hogy lenne mit, és az osztályomból jópáran biztos nekiálltak már.
2014. aug. 20. 19:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem para. Nyáron én sem tanultam anno, évközben igen, készültem az érettségire is, és lazán meglett az érettségim. Elég jó is lett, magamhoz képest, szóval nem para. :)

Viszont nekem pl. tök jó volt, kipihentem, élményekkel tele mentem vissza a suliba, nem úgy, hogy a fél nyarat a könyveim felett ülve töltöttem.

2014. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ. Ha tavaly bukdácsoltál matekból, idegennyelvből, akkor kár, hogy nem pótoltad nyáron a hiányokat. Ha év közben rendesen tanultál, akkor tanulj szeptembertől is, és minden rendben lesz.
2014. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem. Mit kéne tanulni nyáron? :D Én is végzős leszek, de ilyen gondolat meg sem fordult a fejemben, hogy tanuljak. A nyár nem arra való, sőt, igazság szerint év közben sem tervezek többet tanulni, mint eddig. Szóval ne görcsölj, használd ki a nyár hátralévő részét.
2014. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi, nem attól függ hogy meg lesz-e az érettségid hogy nyáron tanultál. Meg ne légy annyira biztos, hogy más már neki állt tanulni :)
2014. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én se tanultam semmit és most fogok érettségizni. Remélem átmegyek... xD
2014. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én jó tanuló voltam, de nem tanultam a nyári szünetekben. Év közben azért rendesen :)
2014. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én elhatároztam nyár elején hogy tanulok az érettségire.. aztán ma reggel jöttem rá hogy hoppá, semmit se tanultam még. Szóval most nagy nehezen ráveszem magam..

De nincs bűntudatom mert a nyár pihenésre való. Ha nem pihentem volna, valószínüleg fáradtan ülnék be az iskolapadba úgy hogy tanulni se lenne kedvem és az agyam teljesen kimerült.. Szóval ne félj, sokan vagyunk így 18/L

2014. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!