Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lányotoknak megengedné...

13 éves lányotoknak megengednétek hogy francia bugyit hordjon?

Figyelt kérdés

Szeretnék franciát hordani de valami ilyesmit;

[link] ami a középső lányon van az a fekete persze nem olyan anyaggal csak ilyen formájúra gondoltam. Nem tudom anyukám megengedné e az oszt.társaim mind ilyet hordanak egyedül én rendeset nincs vele bajom csak kiszeretném próbálni. De anya olyan hogy ha valami neke nem jó vagy kényelmes akkor az nekem se... neki ez nem kényelmes akkor nekem se lesz biztos az.. vagy nagyon k*rv*s lennék hogy a fenekembe picit bemegy? Már azt csináltam suli időbe hogy beletettem a fenekembe a bugyit mert idegesített hogy lehetett látni a legginsen ez meg szép formát adna neki.

Ui.: a francia bugyi hozzám illik elég nagy fenekem van.


2014. aug. 21. 19:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem én hanem felnőtt! Úristen ne gondold már azt hogy én valakivel is lefeküdjek:'D csipkéset tuti nrm de simát igen. Csipkéset en nem is szeretnék
2014. aug. 21. 20:30
 12/24 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nincs benne semmi különös, idegesítő amikor a sima bugyi átlátszik a nadrágon. Én már évek óta franciát hordok, bár nekem van néhány csipkés is.

17/L

2014. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%

Én csak franciát, vagy tangát hordok. Van kb. 2-3 rendes bugyim, de azt max olyan napokon hordom, amikor otthon ülök..

Mivel nekem van barátom, és élek nemi életet, így szeretném magam szexisnek érezni. A rendes bugyikat nem szeretem kinézetre. :/


Te is azt hordj, ami neked tetszik. Anyukádnak mondd meg, hogy ez kényelmesebb, és nem látszik át a nadrágokon. Egyszínűt, mintásat simán választhatsz, a csipkés sokszor nem is kényelmes, vagy néha viszketős érzést is adhat.


18L

2014. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én engedném,a legtöbb 13 éves már tangát hord szóval egy francia bugyi totál belefér.
2014. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%

Én is franciát hordok, sima pamut, se csipke, se minta nincs rajta. (Jó, van egy darab amerikai zászlós. :D)

Szóval az én anyukám megengedte.


14/L

2014. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%

Tök mindegy, milyen bugyi van rajtad, meg, hogy formát ad neki meg illik hozzá, mert a gatyán át egyik se látszik. A francia szerintem is a legkényelmesebb, nekem is főleg az van, feketék és kényelmesek, csipkésből meg ilyenekből inkább a melltartókat szeretem, de hát az 13 évesen még nem téma, mármint a csipke meg a szexis fehérnemű :D

Próbáld ki, de szerintem amit linkeltél, az a rövidgatya féle borzasztó kényelmetlen...

2014. aug. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
Persze,hogy megengednem. Szived joga,hogy milyen fehernemut hordasz. Szerintem egy szolidabb franciabugyival semmi gond nincs. Valamelyik nap egy kb veled egykoru lanyt lattam szexi tangak kozott valogatni a fehernemu uzletben. Na ez a gaz,nem a te eseted.
2014. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a francia bugyi kényelmes, én nagyon szeretem. Bár leggings alá tangát hordok, a francia is ugyanúgy zavar, hogy átlátszik.
2014. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Vettünk 1 vagy 2 nem tudom az egyik biztos hogy francia a másik arról fogalmam sincs:D mert elől és hátul egyforma a szabása:D nem olyan mint a "rendesnél" hogy a fenék része nagyobb nem itt mind a kettő egyforma. Kisebb úgyhogy ez valami tangás féleség lehet de tetszik:D
2014. aug. 23. 09:50
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Anyám.... Ez most egy vicc ugye?-.-
2014. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!